ZWIASTUN WIDEO NOWEGO SEZONU PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!

DRAMAT!

DRAMAT!

Dziś poniedziałek, lecz nie spodziewajcie się nowego odcinka Pierwszej Miłości – mamy przerwę wakacyjną. My pocieszając się nieco piłkarskim mundialem trzymamy się dzielnie, a Wy? Mamy dla Was małą radę – pomyślcie sobie, jak pięknie będzie zobaczyć PM po takiej przerwie, będąc maksymalnie stęsknionym. Mega, co? Radość z każdej sceny 🙂 Tymczasem mamy dla Was zapowiedź wideo nowego sezonu serialu! Zobaczycie w nim wiele wątków, nie zabrakło hitowych momentów – zapraszamy do oglądania!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


21 myśli nt. „ZWIASTUN WIDEO NOWEGO SEZONU PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!

  1. Podobno w nowym sezonie porwana Marysia, przez przypadek, odnajdzie w Peru matkę Kingi Tereskę i przywiezie ją na kozie do Wrocławia. Następnie odnaleziona Tereska wyczyta z fusów, że Tomeczek jest córką Marysi Julką. Ojciec Igora, oczywiście, zmartwychwstanie i po kilku ekscytujących wątkach okaże się, że tak naprawdę był jego matką. A ta co się utopiła, siostra Sabiny – Agata, wcale się nie utopiła, tylko mieszka w domu na wodzie we Wrocku z kolejnym bratem Igora i planują krwawy zamach na alpakę Śmiałka. Będą po nią płynąc łodzią podwodną. Przywiozą tę alpakę do miasta i nagle ni stąd ni zowąd pojawi się Paweł z peruwiańską kokainą. Paweł zakocha się w porwanej alpace, usiądzie na niej i uciekną w siną dal.

  2. ale to całe zamieszanie z pawlem to cos mi sie wydaje ze sprawka tego lukasza i pewnie pawel ukrywa sie przed nim, strasznie nie pasowalo mu jak artur mial z nim leciec chociaz pewnie ial plan zeby sie go jakos pozbyc a marysi troche szkoda bo sama dziecko wychwuje, ale cos mi sie tak wydaje zee tak bedzie
    rok temu mojee przeczucie z przekretem beaty i filipa sie sprawdzilo, p wakacjach okaze sie czy teraz tez slusznie podejrzewam

  3. Kurwa ludzie błagam was nie hejtować tego serialu, po prostu jak wam się nie podoba to nie oglądać wejście się za Trudne Sprawy i tdp. Ten serial jest i taki będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.