Zając, Włodarczyk i Krawczyk na Top Trendach – kto wyglądał najlepiej? ZDJĘCIA!

Starzy znajomi z Pierwszej Miłości

W ubiegły weekend w Sopocie odbyła się popularna impreza Top Trendy. W Operze Leśniej pojawia się również Aneta Zając, która przyjechała wspierać swoich znajomych z Tańca z Gwiazdami. Nie zabrakło także gorącej pary – Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Ta pierwsza w niedzielę śpiewała podczas Nocy Kabaretowej. Doszło do spotkania całej trójki, jednak nikt nie zamienił ze sobą ani słowa. Było naprawdę nerwowo i niezręcznie… Zapraszamy do oglądania wielu fotek Anety, Mikołaja i Agnieszki!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


36 myśli nt. „Zając, Włodarczyk i Krawczyk na Top Trendach – kto wyglądał najlepiej? ZDJĘCIA!

  1. Wiadomo że Majka.Wygląda zjawiskowo. A agnieszka wyglada tak jak na złodzieja przystało…ochyda.Zabrala ojca dwójce dzieci zreszta Mikołaj nie zasługuje na Anetke.
    ANETKO POZDRAWIAM.

  2. Czy tylko mi chce się rzygać na widok plastiku na na wrednej mordzie włodary?
    A Anetka jak zwykle ślicznie, bo naturalnie 🙂

  3. Czy mi tylko się chce rzygać jak widzę wylewające się sadło zając? Agnieszka jak zwykle piękna. Kwintesencja kobiecości.

  4. O rany co za plastik z Tej wlod czy jak jej tam a ten krawczyk ale się poniża. Aneta jest śliczna taka naturalna nie musi niczym nadrabiać jak tamta ona naprawdę wygląda na 40 lekko. Aneta pieknieje z dnia na dzień. Szczęścia 😉

  5. Szczerze to Aneta pasowała do Mikołaja, ale Agnieszka przy nim? Totalne dno…. żeby po tylu latach zniszczyć wszystko! ,? Czy warto było? Aż się wierzyć nie chce ze facet może być tak okrutny… ale jeszcze przyjdzie koza do wózka, zobaczycie

  6. Znasz ją, że w taki sposób się o niej wypowiadasz? Jak nie to morda w kubeł. Żal ci, że przed każdym rozszerza tylko nie przed tobą? Ogarnij się głupie zakompleksione dziecko, idź do klopa, zjedź na ręcznym i ci przejdzie. Jeśli nic nie masz mądrego do napisania to wypad stąd i nie obrażaj kogoś kogo nie znasz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.