Zając i Terrazzino jak księżniczka z księciem w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami – ZDJĘCIA!

Anetka zachwyca wyglądem i tańcem!

Anetka zachwyca wyglądem i tańcem!

Za nami 3. odcinek Tańca z Gwiazdami! Tym razem Aneta Zając i Stefano Terrazzino zatańczyli walca wiedeńskiego. W głosowaniu widzów gorąca para zajęła 3. miejsce, a jurorzy oceni ich występ na 28 punktów z 40 możliwych (6. miejsce). Z show odpadł Antoni Królikowski. Gwiazda Pierwszej Miłości zaprezentowała się jak prawdziwa, delikatna księżniczka. Razem z Włochem wyglądali bosko! Zapraszamy do oglądania wielu fotek z ich występu!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „Zając i Terrazzino jak księżniczka z księciem w 3. odcinku Tańca z Gwiazdami – ZDJĘCIA!

  1. Gruba świnia i makaroniarz brudas. Jakim prawem te wszystkie brudasy mogą występować w naszych polskich programach? Wypad do Włoch tam robić z siebie pajaca.

    • boże ! to było straszne …….
      przecież ona nawet nie potrafi dobrze tego zaśpiewac nie o bejba,bejbe itd. tylko oł bajvyen chciała zrobić z britney totalną zdzirowatą idiotkę.

  2. Zal mi tej Siwiec. Ona dopiero nie potrafi tanczyc!! Powinna odpasc w 1 odcinku. Tej jej minki. Zachowuje sie paskudnie. To nie jest fair!!!

    • Ja mam mieszane uczucia względem siwiec tzn jest jedna z najslabszych osób zaraz obok Szostak aczkolwiek myślę że Iwona trochę się na nią uparła.Siwiec na 2 punkty zasługiwała :)Uważam także że z jakiś przyczyn Aneta jest niedoceniana w tańcu być może to ma związek z tym typowaniem jej na czarnego konia edycji.Gruszka zatańczył o wiele gorzej niż ona i sadze że spokojnie zasługiwała przynajmniej na 4 miejsce w głosowaniu jury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.