WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE, CZY HAPPY END HUBERTA I MARYSI?! ZOBACZ PIĘKNE ZDJĘCIA!!!

To będą piękne chwile!

To będą piękne chwile! Dla kogo?! fot. ATM Grupa

Wkrótce w Pierwszej Miłości czekają nas niezwykle wzruszające i piękne momenty! Jak już pisaliśmy, na wrocławskim lotnisku emocje sięgną zenitu. Sandra każe błyskawicznie wybierać Schultzowi między dzieckiem a Majką. Ten zdecyduje się na wylot do Sztokholmu razem z Malicką! Na lotnisku zjawi się jednak załamana Marysia, która wcześniej wyznała Hubertowi, iż nie chce go znać. Zacznie błagać, by został, bo strasznie go kocha! Dojdzie do naprawdę niezwykłych i pięknych chwil! Jak na rozstaju dróg zachowa się Hubert?! Jak sądzicie? Czy to piękny koniec? Zapraszamy do oglądania wielu świetnych zdjęć – musicie to zobaczyć!!!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


47 myśli nt. „WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE, CZY HAPPY END HUBERTA I MARYSI?! ZOBACZ PIĘKNE ZDJĘCIA!!!

  1. Nie cierpię postaci Huberta głupek chce zostawić marysię bo ją zdradził teraz gdy ona mu wybaczyła zostawia ją bo zrobił sobie dziecko z byłą żoną palant !

  2. marysia i szymon ? to jest możliwe przypomne wam jedną sprawe nie wiele osób ją pamięta z przed lat jak marysia spotkała wróżke i ona przepowiedziała jej że będzie z chłopakiem który będzie miał gwiazde ( szymon ma na ręce wytatuowaną gwiazde) więc wszystko jest możliwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.