WIKTOR ZNÓW W ŻYCIU ALEKSA I MARYSI! BĘDZIE ZEMSTA? ZDJĘCIA!

06,01,2014-foto Bogdan Bogielczyk-pm (20)(1)

Czas na zemstę! fot. ATM Grupa

Już wkrótce Wiktor ponownie pojawi się w życiu Aleksa i Marysi! Po tym gdy Aleks wystawił swojego kumpla policji Wiktor zapowiedział zemstę. „Pożałujesz tego gnoju, zobaczysz, pożałujesz tego już niedługo!” – wykrzyczał podstępny glina. Podczas wizyty Majki i jej nowego partnera w centrum handlowym zjawi się tam właśnie sam Wiktor! Co przygotował dla byłego już przyjaciela? Zapraszamy do oglądania zdjęć z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


45 myśli nt. „WIKTOR ZNÓW W ŻYCIU ALEKSA I MARYSI! BĘDZIE ZEMSTA? ZDJĘCIA!

  • Takim podejsciem sprawy nie zalatwisz. Alex postapil slusznie, kolega, jaki kolega Cie szantazuje? Jesli masz takich ,,kolegow,, to gratuluje. A Alex postapil zgodnjie z prawem, policjant, lekarz, prawnik, obojetnie, kazdy powinien zrobic to samo na miejscu Alexa.

   • może i tak ale Lafson czy jak mu tam też ma trochę racji, jakbyś był na miejscu Wiktora to tak samo miałbyś do niego żal, bo w końcu kolega a cie wydał, to nie jest tak do końca fai, no pomyśl czy gdybyś miał coś na swojego kolegę to byś go wydał? najlepszym rozwiązaniem było by nakłonienie go aby sam powiedział prawdę, Aleks nawet nie próbował…

    • A ja na miejscu Aleksa zrobiłabym to samo. Wiadomo, że Wiktor sam by się nie przyznał, choćby nie wiem co się stało. Ma specyficzny charakter. Lubi wykorzystywać innych do swoich zagrywek i intryg. Moim zdaniem Aleks postąpił słusznie i chwała mu za to. Nieważne, że w stosunku do kumpla… prawdziwi kumple nie zmuszają się nawzajem do takich rzeczy. A Wiktorek powinien zgnić w więzieniu.

    • Tak gdybym miał takiego kolegę który jest wobec mnie nie fair i który mnie tylko wykorzystuje i zmusza do różnych rzeczy to bym go wydał, bo skoro Ty nie to jesteś dupą wołową na która można nasrać a Ty i tak zrobisz dla tego kogś wszystko tylko dlatego że ten ktoś Cie nazywa swoim kolegą 😀 hahaha

  • z szymonem? chyba cie poje…. szymon to powinien znaleźć sobie dziewczynę w swoim wieku a Marysia z Aleksem bardzo do siebie pasóją..

   • hahahahahaha no bardzo do siebie pasÓją!jak świnia do koryta.Też jestem za tym żeby Majka była z Szymkiem a fanowi Alexa radzę pouczyć się ortografii zamiast przekleństw 🙂

 1. Moim zdaniem ten serial to już żenada jak nie mogą wpaść na pomysł ciekawych scenariuszy to niech zakończą serial.A nie ciągle jakiś bohater wraca najpierw Manuel z wielką zemstą potem Hubert umarł i wrócił teraz Igor jako Piotr i jeszcze Wiktor strasznie to wszystko naciągane. I nie rozumiem czemu ciągle Marysia jest głównym bohaterem serialu nawet na czołówce walentynkowej tylko ją uwzględniona lekka przesada już a pamiętajmy że to ona rozwaliła swój związek z Pawłem wdając się w romans z doktorem Stasiakiem tak więc taka święta to ona nie jest

 2. O ile pamiętam to Paweł też nie był święty i to jego poczynania pchnęły Marysię do zdrady.Alex od początku chciał chronić Marysię przed intrygami Wiktora a jak się w końcu dzięki Kacprowi połapał że Wiktor kręci, to wbrew sobie z nią zerwał. Myślał pewnie, że ją i Anetę w ten sposób ochroni. Swoje zadanie musiał wykonać. A i tak to on pogrążył Wiktora i bardzo dobrze zrobił. Wiktor to zarozumiały i obleśny typ.Marysia powinna być z Alexem bardzo do siebie pasują. Szymon powinien mieć dziewczynę w swoim wieku. Dziwi mnie natomiast to, że po takim nieuczciwym przekręcie. który doprowadził do poważnego uszczerbku na zdrowiu niewinnej osoby (Aneta), policjant „Stróż prawa” – Wiktor już jest na wolności ( czy u nas w stosunku do policjantów stosuje się inne prawo?) a chora Agata nie przebywa nadal w szpitalu na leczeniu. Przecież widać, że ona jest nadal chora. Specjaliści tego nie widzą?

 3. Przepraszam, zapomniałam dodać, że Alex to facet z zasadami. Sam Wiktor kilkakrotnie do niego mówi;” Ty harcerzyku z zasadami”, I po tym tekście Wiktora już wiadomo kto kim jest.

  • Bo On jest podobny i przypomina Połę i Marcina Prokopa i ma ma rolę i gra psychopatę i psychola czubka i świra który ciągle spiskuje i knuje intrygi a później i potem będzie latał i biegał z pałkami i bejsbolami i będzie jak ten prawdziwy i normalny Poła i Marcin Prokop będzie śmiesznie o będą jaja i będzie się działo że ja pierdolę i pierdzielę trza i trzeba będzie oglądać i patrzeć

 4. A ja to pieprzę i pierdolę, nie interesuje mnie i nie obchodzi Majka i Maryśka i jej faceci i chłopy z którymi się dupczy i bzyka,ja idę i wybieram się na melinę i na metę o Andrzeja i Wiatra a potem i później do Przemka i Gajniaka,a wy się walcie i jebcie mam was gdzieś i w dupie nara i do zobaczenia

  • Słuchaj wnuczku i Damianie myślisz i rozkminiasz,że kogoś interesuje Twoje zdanie i wypowiedź na temat Majki i Maryśki??
   niektórych interesują i obchodzą jej losy
   za to ja popieram cie bo Majka i Maryśka gra tam wielką cnote i dziewice a i tak puszcza sie i bzyka z każdym

 5. A Ty babka byłaś taka cnota a dziadek Edek i tak Cię zostawił i opuścił wolał mety i meliny od Twojego pichcenia i gotowania.

  • A Ty huju i kutasie zepsułeś i zniszczyłeś chrzest i chrzciny i wszystko zjebałeś i spierdoliłeś pewnie się cieszysz i śmiejesz taki z Ciebie kuzyn i brat cioteczny dzięki i dziękuje bardzo wal się i jeb się

   • Damian nie pozwalaj sobie Ty ćpunie i narkomanie wobec kuzyna,bo będą mi kazali 100 zł oddać co na jedzenie od nich pożyczyłam,które przypominam w większość Ty wpierdoliłeś!!!

    • To Ty stara i matka miałaś stówę i 100zł i się nie przyznałaś i nie przypucowałaś?? Dlaczemu i czemu nic mi i mnie nie dałaś i nie sypłaś?? Jakoś nie widziałem i nie zobaczyłem tego żarcie i jedzenia?? nic nie zjadłem i huja zeżarłem!! Pewno wszystko zjedliście i zeżarliście z ojcem i ze starym!! Ja nawet nie mam na wódkę i flaszkę!! A Twoje długi co pożyczyłaś to Twoja sprawa i Twój interes, ja ciotce i Ulce nic nie wiszę i nie jestem winny i to moja sprawa i mój interes z kuzynem i z Piotrkiem,bo huj i kutas zepsuł i popsuł chrzest i chrzciny!!

    • Spierdalaj i wypierdalaj debilko i kretynko Huj Cię to interesuje i gówno obchodzi szmato i ściero i przymknij ten pysk i zamknij japę zajmij się sobą i swoim życie i nie komentuj jak z matką rozmawiam i ze starą dyskutuję ku*wo i dziwko!!

 6. Babko i Irko ja mówię i powiadam to co sądzę i myślę a ten Wiktor to jest podobny i przypomina Połę i Marcina Prokopa z ryja i mordy prawda babka co nie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.