WIKTOR WYKORZYSTUJĄC ALEKSA I MARYSIĘ CHCE ZNISZCZYĆ ANETĘ!!! ZDJĘCIA!

Będzie gorąco!

Będzie gorąco! fot. ATM Grupa

Poznaliście już Aleksa i Wiktora. Gdy ten pierwszy spotkał się z Marysią Wiktor od razu wyczuł szansę, by… zniszczyć Anetę! Tajniak z grupy operacyjnej wydziału gospodarczego policji stosując szantaż każe Aleksowi zbliżyć się do Marysi, bo wie, że od niej jest już tylko krok do Pałkowskiej, na którą od dłuższego czasu zbiera dowody. Nowy adorator Marysi, choć nie chce, musi zgodzić się na współpracę z Wiktorem. Po pewnym czasie Aleks zaprosi Radosz na nową wystawę w galerii Anety, jednak tylko po to, by poznać ze sobą Wiktora i Pałkowską. Pewny siebie Wiktor wręcza jej kolczyki z brylantami i zaprasza na kolacje, jednak Aneta… stanowczo odmawia! Co dalej? Czy kobieta rzeczywiście ma coś za uszami? Będzie również policja! Zapraszamy do oglądania wielu zdjęć z przyszłych odcinków Pierwszej Miłości!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


37 myśli nt. „WIKTOR WYKORZYSTUJĄC ALEKSA I MARYSIĘ CHCE ZNISZCZYĆ ANETĘ!!! ZDJĘCIA!

  1. Dokladnie szkoda ze Aleks to tylko ustawienie w grze calego Wiktora. Szkoda bo Hubert byl zbyt anemicznyy dla Majki a Szymon zas na malolata wyglada. Do Dagi Szymon bardziej pasuje niz do Majki. A teraz wlasnie kiedy pojawil sie fajny facet kolo Majki to sie okazuje ze to tylko gra…. Szkoda bo bardzo fajny aktor i bardzo fajnie wyglada z Majka…. coz to nie my piszemy scenariusz:)

  2. Pewnie będą razem, tylko co Wy byście chcieli? Żeby nic się nie działu i od razu love? Musi być jakaś akcja, jak w każdym serialu. Btw. akcja ogólnie przypomina mi sytuację jak Majka poznała Pawła – ten też ją najpierw oszukiwał a Kinga była o niego zazdrosna. ^,^

  3. Paweł jest super aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Ej ludzie… Paweł jest w Kanadzie a największe szanse u Marysi ma teraz Alex ale myśle że głównym rywalem dla Alexa może być teraz Hubert, ponieważ powraca do Polski… Chociaż osobiście też uważam że Majka i Alex świetnie do sb pasują… Ale zobaczymy jak bd dalej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.