TOTALNA METAMORFOZA RYŚKA!!! WIKTORIA KONTRA MALWINA! ZDJĘCIA!

Nowy Rysiek!

Nowy Rysiek! fot. ATM Grupa

Wiktoria i Ryszard już wkrótce udadzą się na urlop do USA! Wrócą z niego przedwcześnie, jednak ujrzymy zupełnie odmienionego Ryśka! Będzie nie do poznania z wyglądu jak i pod względem zachowania! Wszyscy mieszkańcy Wadlewa będą zachwyceni nowym image Rysia. Dziarski policjant pójdzie na wojnę ze Śmiałkiem – postanowi zlikwidować bimbrownię Mariana. Malwinie również spodoba się odmieniony Rysiek… dojdzie do bójki z Wiktorią! To trzeba zobaczyć! Zapraszamy do oglądania wielu zdjęć z nadchodzących odcinków!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


24 myśli nt. „TOTALNA METAMORFOZA RYŚKA!!! WIKTORIA KONTRA MALWINA! ZDJĘCIA!

  1. O jakiej metamorfozie mówicie? Autor bodaj jest ślepy, albo podłapał sztukę kreowania newsów wyssanych z palca z onet.pl

    Facet założył okulary przeciwsłoneczne (notabene w niesłoneczny dzień…gratulację) i nie golił się przez dwa dni…

    Litości.

  2. dziwicie się tej „totalnej metaorfozie”? przecież już na pierwszy rzut oka widać, że autor strony to jakiś idiota, który liczbą używanych wykrzykników i „sensacyjek” bije na głowę „Fakt” i „Super Express”

  3. to jest wlasnie metamorfoza barany, zmiana wygladu a rozni sie od podstawowego. zamiast krytykowac to popatrzcie na siebie w lustrze. nikt wam nie kaze ogladac tego serialu.

  4. I to ma być ta przemiana Rysia??? Nowy image?? Proszę Was…troszeczkę zarośnięty i okulary, i czarne rękawice jak gangster to ma zmienić, nowy image? Tandeta….Zrozumiałabym jakby schudł i wyprzystojniał, a tu takie coś… 😀 Dobre….

  5. A już miałam nadzieję, że naprawdę przez dwa miesiące odpocznę od głupiego policjanta i jego porque miseria ,stupido ragazza ,żony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.