TOMEK I STASIA – NOWE POKOLENIE PIERWSZEJ MIŁOŚCI! ZDJĘCIA!

Pierwsza Miłość?!

Pierwsza Miłość?! fot. ATM Grupa

10 lat temu, gdy emitowane były pierwsze odcinki serialu „Pierwsza Miłość” oglądaliśmy pierwsze miłości Marysi i Pawła oraz Kingi i Artura. Teraz gdy ci ostatni mają już swoje dzieci nadchodzi nowe pokolenie Pierwszej Miłości. Już wkrótce Tomek i Stasia spotkają się po raz pierwszy i chłopak przeżyje swoje pierwsze miłosne zauroczenie. Zapraszamy do oglądania pięknych zdjęć z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


24 myśli nt. „TOMEK I STASIA – NOWE POKOLENIE PIERWSZEJ MIŁOŚCI! ZDJĘCIA!

  1. Polskie dzieci kompletnie nie potrafią grać. Zastanawia mnie zawsze po co wątki gdzie maluchy recytuja tekst.w Takie sceny w ogóle nie da się wczuć.

  2. Dzieciaki zakochają się w sobie? LOL Jak widzę jakiegoś ośmiolatka, który mówi że się zakochał to mi się śmiać chce. Do miłości trzeba dorosnąć. Aha i może ciebie matka powinna utopić po urodzeniu ty mała podła suko bez uczuć? Zastanów się pięć razy co piszesz ty bezuczuciowa wredna larwo.

    • Suka to Cię zrobiła padalcu. Wyrażam swoje zdanie i chuj Ci do tego. Dla takiego bachora nie mam uczuć świętoszku. Nienawidze go i tyle. Stul tam swoje wary i morda w kubełek.

  3. To niech zamknie on japę. Nie lubię gnoja to skomentowałam, a jakis pajac mnie tu od suk wyzywać nie będzie. Suki niech w rodzinie sobie poszuka parówa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.