Tola Zabije Również Kingę Razem Z Bartkiem?! Czyje Jest Dziecko Radka?! Nowa Bohaterka!!! Wielkie Emocje Jowity i Wiktorii!!! Kogo Wybierze Melka?! NOWY HITOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!

OGROMNE EMOCJE!!! CZY TOLA ZABIJE KINGĘ?!?!

OGROMNE EMOCJE!!! CZY TOLA ZABIJE KINGĘ?!?! CO Z DZIECKIEM RADKA I JOWITY?! NOWA BOHATERKA!!!

Jest już nowy zwiastun wideo nadchodzących odcinków Pierwszej Miłości! Z pewnością ciekawi jesteście co wydarzy się w kolejnych tygodniach serialu… a więc możecie rozgrzać swoje emocje już dziś, a rozgrzewać jest co, bo będzie się działo niesamowicie wiele! Krystian Czy Paweł – Kogo Ostatecznie Wybierze Roztargniona Melka?! Kim Jest Tajemnicza Bohaterka?! Radek Czy Ted – Kto Jest Finalnie Ojcem Dziecka Jowity?! Czy Bartek Uwierzy i Będzie Współpracował z Tolą?! A Może To Sama Tola Zechce Zabić Kingę oraz Miedzianowskiego?! Czy To Już Ostateczny Koniec Henryka i Katarzyny?! Koniec Asi w Kings Fitness? Czy Artur Zdoła Wyjść z Więzienia?! Czy Wiktoria i Olek Naprawdę Do Siebie Pasują Mimo Seksoholizmu?! Co z Ryśkiem?! Co wydarzy się między Pawłem A Melką?! Czy To Koniec Związku Darii Oraz Błażeja?! Co jeszcze? Zobaczcie nowy zwiastun wideo już teraz poniżej! 

OGLĄDAJ ZWIASTUN:

KLIKNIJ TUTAJ!


Jedna myśl nt. „Tola Zabije Również Kingę Razem Z Bartkiem?! Czyje Jest Dziecko Radka?! Nowa Bohaterka!!! Wielkie Emocje Jowity i Wiktorii!!! Kogo Wybierze Melka?! NOWY HITOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.