TED WRACA DO AKCJI!!! Dragon Porwie Pawła?! Lew Całuje Się Z Różą! Asia Znów U Boku Bogacza! Mąż Anny?! NOWY HITOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!

Lew i Róża! Dragon Powie Pawła?! Wielki Powrót Teda!

Lew i Róża! Dragon Powie Pawła?! Wielki Powrót Teda!

Nadchodzący tydzień w Pierwszej Miłości zapowiada się wyjątkowo elektryzująco! Czy w Wadlewie niespodziewanie pojawi się mąż Anny?! Czy Wiktoria i Olek będą razem? Nowa upokarzająca praca Aśki! Filip podgląda Lwa całującego się z Różą?! Czy siostra Teda wyciągnie go z więzienia?! Ingrid jest przekonana, że ojcem dziecka Jowity jest Ted Chinasky! Melka stanie przed trudnym wyborem – kogo wybrać? Krystian się nie podda i niejednokrotnie wzruszy Amelię, tymczasem Paweł… ponownie zostanie porwany przez Dragona?! Czy czeka nas ostateczna rozgrywka?! Obejrzyjcie nowy zwiastun klikając poniżej! 🙂

OGLĄDAJ ZWIASTUN:

KLIKNIJ TUTAJ!


2 myśli nt. „TED WRACA DO AKCJI!!! Dragon Porwie Pawła?! Lew Całuje Się Z Różą! Asia Znów U Boku Bogacza! Mąż Anny?! NOWY HITOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!!

  1. Melka powinna być z Pawłem! Krystian nawet jej nie szukał to Paweł ją znalazł to Paweł widać że zakochał się od pierwszego wejrzenia… Paweł i Melka mimo gierek Krystiana!!!

  2. Jak widzę tego łysego idiotę, grającego TEDA, szlag mnie trafia. Ktoś kiedyś mu wmówił, ze jest aktorem – to małe piwo. Ale gorsze, że ktoś wmówił decydentom w POLSACIE, że warto go zatrudnić. Może dajcie sobie spokój z takimi wątkami psychopatów, degeneratów i przygłupów, bo się nie daje oglądać. Nie macie więcej pomysłów – skończcie serial. A nie róbcie za wszelką cenę aki shit. wymienię, co złości – Ted, Aska, Dragon, Tola, Krystian, Jowita, Radzió no i oczywiście postać Koterskiego, zwany Kaśka. czy na prawdę widzicie tylu debili obok nas? Skąd Wam się to bierze?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.