SZYMON WYZNA MARYSI MIŁOŚĆ! Wywiad z Marcinem Korczem

Marcin Korcz, czyli Szymon Kmieciński z "Pierwszej miłości" /Polsat /materiały prasowe

Zapraszamy do czytania wywiadu z serialowym Szymonem, w rzeczywistości Marcinem Korczem. Aktor opowiada o swojej nowej roli, jak będą wyglądały jego relacje z sąsiadami. 26-latek zdradza, że wyzna nawet Marysi miłość!

Czy możesz opisać postać Szymona Kmiecińskiego?

– Jest po studiach, pracuje jako DJ w jednym z wrocławskich klubów. Rozrywkowy, dusza towarzystwa, lubi kobiety, wręcz uwielbia! Niestety, ciągle skacze z kwiatka na kwiatek.

Wiadomo coś o jego przeszłości?

– Niewiele. Ma brata, który w wyniku wypadku stał się niepełnosprawny. Szymon czuje się za niego odpowiedzialny. Na razie nie będę zdradzał dlaczego.

Szymonowi uda się przekonać do siebie sąsiadów? Pierwsze wrażenie nie będzie zbyt dobre…

– Wręcz fatalne! Poznaje wszystkich, kiedy robi głośną imprezę, o której nie uprzedził innych lokatorów. To jego parapetówka w nowym mieszkaniu i faktycznie jest bardzo głośno, dzieciaki nie mogą spać, sąsiedzi są wkurzeni. Tak to się zaczyna. Później udaje się zatrzeć złe wrażenie i można powiedzieć, że jest nawet lubiany.

Z kim się zaprzyjaźni?

– Najpierw z Adamem, to też artystyczna dusza. Potem z Marysią i trochę z Hubertem.

Rozumiem, że postać zagości w serialu na dłużej?

– Może… (śmiech).

Jak ułoży się jego relacja z Marysią?

– Blondynka niewątpliwie wpadnie mu w oko! Bardzo mu zaimponuje tym, że normalnie podejdzie do Zbyszka, jego niepełnosprawnego brata, który będzie u niego przez chwilę mieszkał. Zauroczy się nią do tego stopnia, że… pod wpływem alkoholu wyzna jej miłość! Zrobi to, mimo świadomości porażki. Wie, że nic z tego nie wyjdzie, ponieważ dziewczyna jest w związku z Hubertem.

W serialu jako DJ występujesz w klubie za konsoletą. Czy ten rodzaj muzyki pokrywa się z tym, czego słuchasz prywatnie?

– Moi rodzice są nauczycielami. Gdy przychodzili po pracy do domu, to cenili sobie spokój i ciszę. Z tego powodu jestem trochę oderwany od świata muzyki.

Skoro, w przeciwieństwie do odgrywanej postaci, muzyka nie jest Twoją pasją, to jak spędzasz wolne chwile?

– Uwielbiam wszelkiego rodzaju sporty! Żeglarstwo, jazda konna, szusuję też na nartach. Nie zajmuję się tym wyczynowo, po prostu lubię być w ruchu.

Na ręce u Szymona widnieje sporych rozmiarów tatuaż. Jest prawdziwy czy to część charakteryzacji?

– Jest namalowany na potrzeby produkcji. Prywatnie nie mam żadnych tatuaży.

Kmieciński pojawia się w serialu jako zdeklarowany singiel i bawidamek. Jak wygląda życie prywatne jego odtwórcy?

– Hmm… A czy muszę odpowiadać na to pytanie? (śmiech). Świat Seriali.


Ciekawi Was wątek Marysi i Szymona? Bo nas bardzo, będzie gorąco! Piszcie w komentarzach, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


23 myśli nt. „SZYMON WYZNA MARYSI MIŁOŚĆ! Wywiad z Marcinem Korczem

  1. ciacho ciacho!!

    ale Majka nadaje się do Pawła. Hubert jest ewentualnością. A tego całego Szymona niech połączą z … hymmm – nie wiem! Adam mnie wkurza więc może Kinga by się nim zainteresowała!(jeśli nie przyślijcie mi go pocztą! ;D)

  2. a na moje będzie tak.. Majka zdradzi Huberta z Szymonem, ale pózniej On poleci do Kingi, bo ona Adamowi nie wybaczy. Ewentualnie, że Kinga będzie z Robertem xd Hubert nie wróci do Majki, tylko Paweł ^ ^

  3. On jest taki przystojny że masakra i jak on się śmieje to aż śmieją się jego oczy. Jest wspaniałym aktorem :D. Kocham Go <3. Czemu Marysia go nie chce ja bym brała <3 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.