ROMANS MARIANA Z SAMANTĄ?! ZDJĘCIA!

Sensacja!

Sensacja! fot. ATM Grupa

Już niebawem Emilka wyjedzie z Wadlewa na szkolenie dla sołtysów. Pod jej nieobecność Marian i Samanta zaprzyjaźnią się. Dziewczyna poprosi gospodarza, by nauczył ją pracy na roli. Oboje zaczną spędzać ze sobą coraz więcej czasu. Na wsi zacznie się plotkować o romansie Śmiałka z Samantą! Czy mimo różnicy wieku między nimi rzeczywiście coś będzie? Zapraszamy do oglądania wielu fotek z przyszłych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


38 myśli nt. „ROMANS MARIANA Z SAMANTĄ?! ZDJĘCIA!

 1. Drodzy obywatele i obywatelki ogłaszam że Intytucja Państwowej Rady Pierwszej Miłośći upada i tylko pozostaje patrzeć jaka patologia dzieje się w pięknym serialu narodowym.

 2. a idz w pizdu z tym serialem fajny był na początku a teraz to pedalstwo i debilstwo i jeszcze ta siostrzyczka radka to zenada wręcz żal

 3. a idz w pizdu z tym serialem fajny był na początku a teraz to pedalstwo i debilstwo i jeszcze ta siostrzyczka radka to zenada wręcz żal

 4. Obywatelki i Obywatele!
  Ogłaszam stan wojenny z powodu zagrożeń jakie telewizja Polsat pokazuje(chodzi o serial pierwsza miłość)Serial powinien być zdjęty w trybie natychmiastowym.
  z Poważaniem
  Ludność Narodu Polskiego

 5. Drodzy obywatele i obywatelki ogłaszam że stan wojenny w tym melodramacie zostanie zawieszony wraz z nadejściem nowego reżysera. Z poważaniem Czesław Kiszczak.

 6. Jaka kurwa patologia? Jakie pedalstwo? Jakie zboczenie? Jaka pedofilia? Ludzie! Przecież ten wątek jest ZAJEBISTY. Wkurwia mnie, że wszyscy tacy porządni w tych serialach… przecież to jest takie nudne! Oczywiście znając życie, pewnie nic z tego tutaj nie wyjdzie, ale TO JEST ŻYCIE I TO SIĘ ZDARZA. Wątek jest świetny. Zawsze mnie zastanawia, dlaczego w filmach nie pokazuje się takich rzeczy. Dlaczego nie zdarzy się nigdy, że bohater nie ma pieniędzy na rachunki czy leki… dlaczego bohater nigdy nie zostanie alkoholikiem. Taka Marysia, przyzwoitka, mogłaby zostać alkoholiczką – śmiesznie by było. Ale nie, to dla was zaraz PATOLOGIA. To życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.