RADEK ZAŁAMANY PO ODEJŚCIU ŻONY! SAM Z KREDYTEM! ZDJĘCIA!

Czy się podniesie?

Czy się podniesie? fot. ATM Grupa

Tak podłego zachowania Nikoli trudno było się spodziewać! Dziewczyna opuści Radka tuż po tym, jak mąż uratuje salon kosmetyczny jej matki! To dla Zielińskiego potężny cios. Dużo poświęcił, by zatrzymać Nikolę przy sobie i zdobyć sympatię wymagającej teściowej. A może w rzeczywistości wszystko było zaplanowane i Nikola wróciła do Radka tylko po to, by pomóc Łucji? Czy to ostateczny koniec małżeństwa? Zapraszamy do oglądania fotek z tych smutnych momentów!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


24 myśli nt. „RADEK ZAŁAMANY PO ODEJŚCIU ŻONY! SAM Z KREDYTEM! ZDJĘCIA!

  1. Żal jej dupe ścisnął jak jej matka powiedziała, że ten na jakieś tam wakacje jedzie na Jamajke czy gdzieś i poleciała do niego z podkulonym ogoniskiem ;p

  2. ale ta Nicola fałszywa niby kocha ale bardziej jej zależy na swoim tyłku . Bo wiadomo że lepiej sobię jechac na Jamajke i mieć lepsze życie niż w wrocławku pracować i dodatkowo kredyt . A Radek głupi teraz będzie spłacał a ona będzie to mieć w dupie . Gdyby go kochała nigdy by tak nie postąpiła i po co był ten ślub ?

  3. Trochę lipnie to wyszło pierw wzięli kredyt wszystko było prawie że ok. A w kolejnym odcinku Nikola odchodzi co mnie śmieszy trochę.. I radzio pozostał zam z długiem.

  4. jeeebana dziwka zostawiła suka radka z kredytem pewnie specjalnie to z mamuska ukartowały ze wróci do radka na chwile a pózniej kopas w dupe :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.