RADEK POPEŁNI SAMOBÓJSTWO, BY URATOWAĆ PRZYJACIELA?! WSTRZĄSAJĄCE CHWILE – ZDJĘCIA!

WIELKI FINAŁ!!!

WIELKI FINAŁ!!! fot/info: ATM Grupa

Radek zostaje aresztowany pod zarzutem morderstwa. Trudno mu będzie udowodnić swoją niewinność, bo wszystkie poszlaki wskazują na niego. Opętany nienawiścią Zygmunt ujawnia swoje powody by wykończyć Radka. Lub kogoś, kto jest mu bliski. Przyjaciele nie zdają sobie sprawy z dramatu sytuacji – stawką będzie nie jedno, a dwa życia…

Radek zostaje zatrzymany pod zarzutem zabójstwa. Wszystkie poszlaki z miejsca zbrodni wskazują jego winę. I tylko jego. Załamana Jowita i reszta przyjaciół zaczynają myśleć, jak wybrnąć z tej patowej i tragicznej dla Radka sytuacji. Mimo, że wszyscy drżą o jego przyszłość, nie mają pomysłu jak go ratować.

Kiedy Jowita wraca do domu, w jej domu czeka na nią nieproszony gość. To Zygmunt… Dziewczyna jest śmiertelnie przerażona. Zygmunt jest agresywny i bardzo ironiczny w stosunku do Jowity. Już nawet nie kryje, że ma do wszystkich żal, za porzucenie go rannego w lesie. Gdyby nie pomoc przypadkowych osób dziś by go tutaj nie było…

Zygmunt wyjawia Jowicie, że to on stoi za zabójstwem mężczyzny w warsztacie. Beznamiętnym głosem oświadcza, że wszystkie dowody zostały tak spreparowane, żeby cała wina spadła na Radka, który resztę życia spędzi w zamknięciu. Okazuje się, że Zygmunt znał chłopaka wcześniej. Przyjaźnił się z nim jego syn Janek! Niestety, ich znajomość skończyła się tragicznie – doszło do wypadku, a Radek nie udzielił pomocy przyjacielowi. Dlatego, Zygmunt z całego serca nienawidzi Zielińskiego i obwinia go, że to przez niego, jego ukochany syn stracił życie. I nigdy mu tego nie wybaczy.

Policja potwierdziła, że dowody na miejscu zbrodni są zbyt mocne i jednoznacznie obciążają (niewinnego Radka). Potencjalna motywacja Zygmunta nie ma w tym momencie żadnego znaczenia.

NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 2014-2018 (do 18 stycznia 2015 roku)!  – ZOBACZ TUTAJ!

Jowita bardzo przeżywa całą tę sytuację i razem z Mikserem szukają rozwiązania, a przede wszystkim czegoś, co obciąży Zygmunta.

Policja ma plan – zwolnią Radka z aresztu, żeby był przynętą na Zygmunta. Jowita zaczyna się bać jeszcze bardziej. Tym razem o życie przyjaciela. Zdaje sobie sprawę, jak wielka jest nienawiść Zygmunta, który nie odpuści.

Zygmunt od razu orientuje się, czemu Radek wyszedł na wolność. Zieliński cały dzień oczekuje na atak z jego strony. Zygmunt jest jednak sprytniejszy. Jego ofiarą tym razem zostaje… przyjaciel Radka.

Zygmunt porywa Miksera, po którym ginie wszelki ślad. Kiedy porwany odzyskuje przytomność z przerażeniem odkrywa, że… został zakopany żywcem w drewnianej skrzyni. Jeśli w porę nie zostanie odnaleziony, umrze…

Policja potęguje swoje działania. Zatrzymują Zygmunta, a w jego samochodzie znajdują kilof i łopatę. Nie mają wątpliwości, w którym kierunku powinny pójść ich poszukiwania.

Aneta Zając nago w Playboyu – jest już sesja! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

Radek błaga Zygmunta by wskazał miejsce, w którym przetrzymuje Miksera. Jeśli chce zemsty powinien tylko i wyłącznie skupić się na nim. Zygmuntowi chce, żeby Radek poczuł jak to jest tracić bliską mu osobę.

Po zastanowieniu, prześladowca zgadza się na współpracę. Stawia jednak pewien warunek. Wskaże miejsce, w którym zakopał Miksera, jeśli Radek sam wymierzy sobie karę – życie za życie.

Zmuszony do samobójstwa Radek bez zastanowienia wyciąga broń z kabury policjanta i przykłada ją sobie do skroni…Emocje sięgają zenity! Jak to się skończy?!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


32 myśli nt. „RADEK POPEŁNI SAMOBÓJSTWO, BY URATOWAĆ PRZYJACIELA?! WSTRZĄSAJĄCE CHWILE – ZDJĘCIA!

  1. Mam nadzieje, że dobrze się to skończy, ponieważ serialowi Radek jest moim ulubionym aktorem. Oby Zygmunt został zatrzymany. Robi się kryminał jak w W 11.

  2. to radzio nie jest gejem? Przeciez grał ostatnio geja w jednym filmie to może i w tym filmie zagrałby w związku z Zygmuntem ?

  3. MÓJ KOCHANEK IGOREK NIEZOTANIE WYROSKA DO CIĄDU NIE MÓWI TO POWASZNIE Z CZY IZA GRAŻYNĄ ALBO NATAN CZY KAROL ŁAZNEGO ON PIOTR ZROBIŁ ZABIĆ AGATE TO WASZNIE JEST TO COŻ NALERZY TOBIE IGOR KOCHANIE BŁAGAM NAPORAWDE MÓWIE ŻE PIOTR CAŁY PIOTR Z ROBIŁ TO NALERZY Agate zabić sapówstwa tylko piotr ty nie igoe powaszne powiedzieć dopsiądu to wierować uwagie pomocą tobie mam ci dam dzęcie że pior zabił agate narzyłą do skrzeki nie ti ppowasznie 4/87 prawcz internecie igor naprawde mówie to śnie z pobóstwie agaty serio uafajmi proże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.