RADEK OŚWIADCZA SIĘ JOWICIE! ZDJĘCIA!

PO CAŁOŚCI!

PO CAŁOŚCI! fot.ATM Grupa

Radek zaszaleje! Chłopak po wpływem zakraplanej posiadówki z Mikserem zda sobie sprawę, że nigdy nie przestał kochać Jowity. Zechce się jej oświadczyć!  Pijany opuści kolegę i z pomocą Błażeja uda się do dziewczyny. Po krótkiej rozmowie wyzna Jowicie miłość i spyta: „Wyjdziesz za mnie?”! Zaszokowana Jowita uzmysłowi Radkowi, że ona już ma żonę. „Rozwiodę się” – odpowie Radosław. Czy chłopakowi uda się zrealizować marzenia? Zapraszamy do oglądania fotek z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


3 myśli nt. „RADEK OŚWIADCZA SIĘ JOWICIE! ZDJĘCIA!

  1. Jowita pewnie straci ciążę, więc nie ma co liczyć na to, że będą „żyli długo i szczęśliwie ” bo w tym serialu nic takiego nie istnieje.
    Tak, wiem, musi się coś dziać, ale ludzie ja się pytam, czy zawsze akcja musi być taka nierealna?! W realiach nie jest możliwe, zeby jedna osoba przeszła tyle co Majka!! Tyle co ona przeszła zamyka się w kilku osobach, a nie w tylko jednej Majce! By w serialu była prawdziwa akcja, musi być przepływ pomiędzy postaciami, zamiany itp. A serial w którym główne postacie przeszly tyle, przez ile normalny człowiek by nie przeszedł tylko zwariował, powinien zostać poważnie rozważony, albo SKOŃCZONY. Sorry!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.