RADEK I NIKOLA ZNOWU RAZEM!!! WIELE ZDJĘĆ!

MIŁOŚĆ!

MIŁOŚĆ! fot. ATM Grupa

Fani Radka i Nikoli będą wniebowzięci! Małżeństwo da sobie drugą szansę! Nikola pojawi się u Zielińskiego razem ze swoją matką. Czy ta wreszcie będzie kibicować młodemu małżeństwu, czy postanowi namawiać córkę na powrót do bogatego Juliana? Jedno jest pewne – Radek wraz z żoną nie zaważając na wszystko ponownie będą razem! Czekają nas piękne chwile z ich udziałem! Zapraszamy do oglądania masy zdjęć z przyszłych odcinków!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


33 myśli nt. „RADEK I NIKOLA ZNOWU RAZEM!!! WIELE ZDJĘĆ!

    • A gdzie tu masz coś o puszczaniu się. Są małżeństwem, więc to chyba dobrze, że się pogodzili, a nie, że każdemu z nich by dali po nowym partnerze. Kolejne dziecko, które nie wie co napisać w komentarzu i pisze, że to moda na sukces, jak nie pasuje to nie oglądaj proste.

  1. Nikoli się w dupie po przewracało studiuje pracuje i chce miec dziecko na ktore ich nie stać i jeszcze chciała w robić w nie Radka tak mysli 15 letnia dziewczynka

  2. Jak dla mnie Nikola w ogóle nie pasuje do Radka. Gra taką monotonną postać, nie to co Radziu – to jest dopiero barwna postać. Wierzę jednak w to, że długo ich związek małżeński nie potrwa, bo i tak jest do przewidzenia, że Zieliński będzie miał po Nikoli nie jedną panienkę…

  3. Ja pierdole. Co ta jędza chcę od mojego chłopaka? Przecież to gej! Wiedliśmy spokojne życie do póki ona się nie pojawiła. Radziu jest mój. Kocham go takim jakim jest.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.