RADEK I NIKOLA – NIEZWYKŁE OŚWIADCZYNY DZIĘKI OTYLII! ZDJĘCIA!

Niezwykłe chwile!

Niezwykłe chwile! fot. ATM Grupa

Już w najbliższych odcinkach Pierwszej Miłości dojdzie do pięknych oświadczyn Radka i Nikoli! Młodych zakochanych zjednoczy nieporozumienie z Otylią Jędrzejczak w roli głównej. Radek zrozumie, że jego miłość dla niego chciała nauczyć się pływać, a robiła to po kryjomu, by sprawić mu niespodziankę. To będą naprawdę piękne sceny! Zapraszamy do oglądania wielu fotek!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


13 myśli nt. „RADEK I NIKOLA – NIEZWYKŁE OŚWIADCZYNY DZIĘKI OTYLII! ZDJĘCIA!

 1. A ja w innym temacie – dlaczego Marysia nie pracuje jako lekarz skoro skończyła studia tylko w knajpie.
  Nie mogę tego zrozumieć
  taka wiedza tyle czasu studiów i nagle nic…. nawet jak julka była chora Majka się zachowywała jak histeryczka Wiem że to jej dziecko, ale Marek też jest lekarzem i jak Danusia wypiła jak była mała syrop to on był opanowany i chciał pomóc dziecku a Marysia panikuje zamiast pomóc dziecku. Jest dużo sytuacji z Wojtusiem jak był chory to wszyscy byli spokojni a Marysia zachowała się jak histeryczka.
  Ale chodzi mi o to czemu nie ma wątków z Marysią i jej studiami tzw teraz to już Majka powinna pracować w szpitalu.
  Tyle lat studiów a ona pracuje w barze ;(

    • To czy aktorka, która odgrywa rolę Nikoli jest ładna czy też brzydka, jest kwestią sporną, w końcu każdy ma inny gust. Chodzi tu bardziej o to, że jest taką szarą, cichą myszką no i niczym się nie wyróżnia, a Radek to szalony chłopak i wątki z nim są przebojowe, dlatego brakuje tu kogoś dopełniłaby całości takim fajnym charakterkiem, czy chociażby bardziej wyjątkowym wyglądem. Ona jest we wszystkich aspektach zbyt przeciętna, TO SERIAL, WIDZOWIE POTRZEBUJĄ WRAŻEŃ. A sceny z udziałem Mariana, Łazanka i dzikiej Emilki w Wadlewie to kompletna katastrofa. Scenażyści, weźcie się w garsc!!

 2. Ludzie, jest tyle ładnych, miłych dziewczyn, które mogłyby wcielić się w rolę Nikoli…Radek to taka fajna postać, czemu przydzielili mu do pary takiego bladego bobra..co za porażka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.