Pożegnalne wideo Dagi i Szymona z Pierwszą Miłością!

Czas się żegnać!

Czas się żegnać!

Jak wiecie, w dzisiejszym 1873 odcinku Pierwszej Miłości do Hiszpanii na pół roku wyjeżdża Szymon, kilka dni wcześniej zrobiła to Daga. Oboje spotkają się razem w Barcelonie. Co o swoich wyjazdach sądzi sami aktorzy? Czy zobaczymy ich jeszcze w serialu? Zapraszamy do oglądania pożegnalnego wideo dwójki aktorów! 🙂

JOWITA WRACA DO PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! WIELE CIEKAWYCH ZDJĘĆ! – ZOBACZ TUTAJ!


Za kim bardziej będziecie tęsknić? Za Dagmarą czy Szymonem? Czekacie na ich powrót do Pierwszej Miłości? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.

AGATA TRAFIA DO SZPITALA! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!


19 myśli nt. „Pożegnalne wideo Dagi i Szymona z Pierwszą Miłością!

  1. właśnie na forum pod tematem aktorzy pm wagary tam był zdaje się serialowy dominik , radek , kaska
    wyczytałam fajny wpis pod nazwą ”Pomysł słabo opracowany itd. ale myślę że warto na niego zwrócić uwagę ”. tak właśnie brzmiał ten wpis będę wam jeszcze przypominać o tym noto nara…..

  2. Ludzie ludzie kochani to jest tylko serial wyzywanie aktorów nic wam nie da takie ich role typowa Agata nikt jej nie lubi wyzywają ja wszyscy a po zdieciach do filmu z wszystkimi sie ściska robi sobie dzieciak itd wiec to ze ktoś kogoś irytuje to albo nie oglądać albo nie komentować….

  3. Niech Szybko wracają! Serial bez Szymona dużo traci… Dobrze, że można go oglądać w Przyjaciółkach, gdzie jest świetny! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.