Pierwszy występ Anety Zając w Tańcu z Gwiazdami – WIDEO!

Działo się!

Działo się!

W piątek wystartowała nowa edycja Tańca z Gwiazdami w Polsacie, w której występują Aneta Zając oraz Stefano Terrazzino. Serialowa Marysia oraz znany Włoch zatańczyli jako pierwsi i otrzymali 26 punktów na 40 możliwych. Jednak widzowie okazali znacznie większą sympatię do faworyzowanej pary, bowiem para zajęła 2. miejsce. Aneta wyeksponowała piesi, pokazała piękne nogi i szczupłą sylwetkę. Zapraszamy do oglądania występu gwiazdy Pierwszej Miłości!

OGLĄDAJ WIDEO – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „Pierwszy występ Anety Zając w Tańcu z Gwiazdami – WIDEO!

  1. Nie rozumiem czemu wszyscy się tak nią zachwycają? Aneta to … Aneta tamto… W serialu też jest chyba najważniejszą osobą , a jej wątek nie jest wcale taki super . *_* W ogóle ten serial to 2 Moda Na Sukces … Jak wam się nie podoba co o tym sądzę to se hejtujcie jak dzieci 😉 Mam to gdzieś xD

  2. Dokładnie… popatrzcie jak tańczy Dawid Kwiatkowski, jego taniec ruchy wszystko jest profesjonalne i tu nalezy sie podziw i poparcie a nie zachwyt jakąs nedzna Anetka tylko dlatego , ze promuje również nedzny serial.. Ludzie głosujcie z głowa i na tych , którzy naprawdę na to zasługuja!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.