Pierwsza Miłość – Odcinek 1869 – Streszczenia Online

ALEKS AGRESYWNY W STOSUNKU DO MARYSI!!! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

1869
Szymon nie wie, co zrobić z mieszkaniem na najbliższe pół roku. „Kaśka” proponuje, by wynajął je Beacie, która szuka lokum. Wojtek szykuje się na randkę z Pauliną. Aleks próbuje ponownie wkupić się w łaski Marysi. Wie, że przesadził, nie zjawiając się na urodzinach Anety. Przede wszystkim przekroczył granicę, wyżywając się na Majce po nieudanej akcji antyterrorystycznej. Po krótkiej przerwie dowódca Aleksa podejmuje decyzję, by włączyć go do kolejnej akcji. Tym razem grupa zgarnia gangsterów w Jeleniej Górze.

NASTĘPNE STRESZCZENIE – KLIKNIJ TUTAJ!


4 myśli nt. „Pierwsza Miłość – Odcinek 1869 – Streszczenia Online

  1. niech już ten „komisarz” Aleks sobie siedzi w tej Jeleniej Górze i nie wraca bo widać że chłopak ma problemy z psychą

  2. Szymona poznaliśmy w miarę dobrze. Poznaliśmy też jego brata i mamę. Natomiast realizatorzy kolejnych odcinków nie dali nam szansy na poznanie Alexa. Przecież my go wcale nie znamy, Majka tak naprawdę też Go nie zna. Dlaczego wykonywał On wszystkie polecenia Wiktora i jest mu podporządkowany. Co się za tym wszystkim kryje? Mimo wszystko jest bardzo ciekawą postacią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.