Pierwsza Miłość – Odcinek 1879 – Streszczenia Online

SZYMON I DAGA ZNIKAJĄ Z PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

JUSTYNA – NOWA DZIEWCZYNA ADAMA! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

1879
Aneta i Aleks wspólnie obmyślają plan unieszkodliwienia Wiktora i przywódcy AT. Są przekonani, że tylko w ten sposób Aleks uwolni się spod szantażu. Malwina nie zamierza zdradzać sekretów dotyczących biznesu Wojtka. Wchodzi z nim w spółkę. Za namową Rączki chce, by wspólnie zajęli się podrabianiem wody mineralnej. Zosia wypytuje Kingę o Filipa. Jest nim zainteresowana. Ma wyrzuty sumienia, że przez Artura Filip stracił pracę. Podczas spotkania wręcza mu wizytówkę salonu SPA, w którym właśnie poszukuje się osób do pracy.

NASTĘPNE STRESZCZENIE – KLIKNIJ TUTAJ!


10 myśli nt. „Pierwsza Miłość – Odcinek 1879 – Streszczenia Online

  1. Wredna malpa z tej Zoski !!!! jak tylko znajdzie sobie cel to od razu musi byc jej … denerwuje mnie swoim zachowaniem ! rani Artura ale jednak zgodzil sie na taki uklad ..

    • zaraz przecież w pierdlu może być jeszcze Inter super niech zgwałci ta agatke tak do krwi niech wie suka gdzie jest jej miejsce .

  2. Jakie pół mózgi, przecież w tym serialu i tak część wątków jest daleka od realizmu np. za to co Wiktor zrobił Anecie powinien siedzieć a hasa na wolności, Sandra i Rajmund też powinni siedzieć, Agata powinna być w szpitalu psychiatrycznym itd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.