Pierwsza Miłość – Odcinek 1777, 1778, 1779, 1780, 1781 – Streszczenia Online

1777
Sabina ma wyrzuty sumienia, że za ostro potraktowała Natana poprzedniego dnia. Nie powinna mieć mu za złe, że tak przejmuje się pacjentami. Postanawia zorganizować kolację, na której on będzie miał okazję poznać jej siostrę. Beata prosi Artura, żeby wpłynął na decyzję Kingi, która wyrzuciła Adama z domu. Kulczycki namawia Kingę do wyjazdu na wieś, do Wadlewa. Mikser widzi Nikolę, kiedy wsiada do samochodu nieznajomego mężczyzny. Od razu informuje o tym Radka. Chłopak nie ma wątpliwości, że dziewczyna go zdradza.

HUBERT OPUŚCI MARYSIĘ NA ZAWSZE!!! – ZOBACZ TUTAJ!

1778
Agata opowiada Sabinie o sympatii, jaką darzy mężczyznę o imieniu Natan. Dodaje, że jest on lekarzem. Podczas kolacji do Sabiny dociera, że Natan i Agata już się znają. Uświadamia sobie, że jej siostra jest pacjentką, którą maltretował narzeczony. Kinga i Artur wyjeżdżają do Wadlewa. Odwiedzają Emilkę i Bartka. Śmiałek organizuje im sporo atrakcji. Radek nie chce pogodzić się z myślą, że Nikola go zdradza. Natan mówi Sabinie, że nie szuka poważnego związku, ponieważ najbardziej liczy się dla niego praca. Sabina jest wyraźnie zraniona.

Poprzednie streszczenia – zobacz tutaj!

Otylia Jędrzejczak o roli w Pierwszej Miłości – wyścig z Radkiem! WIDEO – ZOBACZ TUTAJ!

1779
Sabina opowiada Dadze o rozmowie z Natanem. Daga jest zaskoczona. Emilka nie ma wątpliwości, że Artur kolejny raz zamierza zdobyć serce Kingi. Odradza mu, by narzucał się jej ze swoimi uczuciami. Poza tym nie wierzy, by naprawdę chciał się ustatkować i był gotowy założyć rodzinę. Śmiałek uświadamia Kindze, po co Artur z nią przyjechał. Dziewczyna peszy się na myśl, że Kulczycki robi sobie niepotrzebnie nadzieję. Między nimi dochodzi do poważnej rozmowy, którą przez lata odwlekali.

MARYSIA I SZYMON KOCHAJĄ SIĘ, OŚWIADCZYNY KMIECIŃSKIEGO!!! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

1780
Szymon jest chory. Grzegorz postanawia otoczyć go należytą opieką. Organizuje mu domowy obiad, ciepłe skarpety i rozrywki. Marysia również odwiedza chorego sąsiada. Kulczycki musi znaleźć nową sekretarkę. Na castingu jego uwagę przykuwa Daria. Spotykają się wieczorem na drinku. Randkę kontynuują w firmie Artura, zażywając kokainę. Kiedy Artur traci przytomność, Daria wymyka się z firmy. Mikołaj i Nikola kontynuują naukę pływania na basenie. Spotykają Otylię Jędrzejczak, która daje im kilka ciekawych wskazówek na temat techniki pływania.

DRAMAT ARTURA!!! CZY UMRZE? CZY PAWEŁ URATUJE PRZYJACIELA? ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

1781
Beata znajduje nieprzytomnego Artura i wzywa pogotowie. Daga jest przekonana, że Mikser ma kogoś. Urządza mu scenę zazdrości, licząc, że on do wszystkiego się przyzna. Sabina przerywa im rozmowę. Radek i Daga postanawiają śledzić Miksera i Nikolę. Szymon radzi się Grzegorza w sprawach damsko-męskich. Król z przyjemnością opowiada mu historię dotyczącą jego żony. Uważa, że podstawą zdobywania każdej kobiety jest to, by dać jej poczucie bezpieczeństwa.

Jak Wam się podoba? Które wątki interesują Was najbardziej? Dramat Artura? Trójkąt Natan, Sabina i Agata, czy może Szymon i Marysia? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


37 myśli nt. „Pierwsza Miłość – Odcinek 1777, 1778, 1779, 1780, 1781 – Streszczenia Online

 1. Już nawet nie oglądam tego serialu. Od czasu do czasu zaglądam tutaj, czytam streszczenia, mając nadzieje, że w końcu zacznie się coś dziać, ale póki co powiewa samą nudą.

 2. Nikt nie lubi same nudy a kazdy komentarze dodaje jak nie lubicie nie ogladajcie ja uwielbiam „Pierwsza Milosc” wkoncu to serial…musi sie cos ciagle dziac!Smialek jest najlepszy!

 3. Ej…co się dzieje z tym serialem? Ciągle Sabina ma przeszkody w życiu,może byście trochę jej odpuścili?! Artur „umiera” nagle wraca Paweł,no trafił chłopak w dziesiątkę! Mikser i Nickola,no co Wy,gorzej chyba być nie mogło! Marysia i Szymek,to akurat świetne bo pasują do siebie i już wcześniej były wątki „chemii” między nimi. Natan taki zakochany w Sabinie,jak ta jeszcze była z Igorem,a teraz co,ważniejsza praca tak? Nie,nie,nie,chyba scenarzystę musicie zmienić,bo robi się nie dość,że nudno to jeszcze „czeski film” i bezsensu jest to rozgrywane. Uwielbiam ten serial,ale jak tak dłużej będzie to z pewnością stracicie połowę fanów…

 4. Zgadzam sie z Niną. Ogladam serial od dawien dawna i naprawde podobaja mi sie losy aktorów. Jednak te ciągłe zdrady i nagłe ,,małopodstawne zmiany decyzji aktorów ” troche zmieniaja nastrój na melodramatyczny (a nie ukrywajmy ze melodramaty są fajne sporadycznie a nie na codzień.
  Szybka decyzja Huberta raczej nie była dla mnie w jego typie tak samo jak brak chęci pogodzenia się Natana z Sabiną. Rozumiem , że lubi swoja prace ale nie widze powodu żeby facet, ktory tak szczerze i długo kocha, nie dał rady (albo nie chciał dać) pogodzic pracy z Sabiną. Tym bardziej , że w naturze lekarza raczej nie leży nocowanie u pacjentek…Natan budził we mnie miłe uczucia, ponieważ sie wydawał konkretny i inteligentny a niestety jest niezdecydowanym egoista.
  Marysia i Szymon- super! już po zdradzie Huberta uważam, że powinni być razem.
  Kinga i Adam- to bylo do przewidzenia a czasami fajnie jest oglądac odcinki w których się spełniają nasze przeczucia 🙂
  Artur po wyznaniu miłosci kindze i odejsciu Angeli powinien starac sie byc blisko niej na codzien , myślę ze wtedy by więcej wskórał upewniając ja co do swoich zamiarów.
  Ale sie rozpisałam 😛 Pozdrowiam wszystkich ogladajacych i moich rodaków wrocławiaków! 😛

  • masakra::(mieszają jak debile tu Sabina i Natan supe za chwile jakaś debilka Agatka porazka kisiel ble ohyda robi się mydło powidło masakra

  • masakra::(mieszają jak debile tu Sabina i Natan supe za chwile jakaś debilka Agatka porazka kisiel ble ohyda robi się mydło powidło masakra

 5. Natan był by lepszą barą z Sabiną a Agada niech się wypcha przyjechala i zepsula to co łączyło Sabine z Natanem oby byli razem
  pozdrawiam g….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.