Pierwsza Miłość – Odcinek 1767, 1768, 1769, 1770, 1771 – Streszczenia Online

1767
Majka nie jest do końca pewna, czy Hubert zostanie z nią na zawsze. Janusz i Kinga przypadkowo spotykają się na ulicy. Kinga jest zaskoczona, że on nie jest razem z Adamem na tournée. Janusz wykorzystuje okazję, by zaprosić Kingę na kawę. Grzegorz chce powtórzyć wyjazd na biwak, ale tylko z Grażyną. Wekslerowa prosi Błażeja o pomoc. Udaje mu się wynegocjować odłożenie wyjazdu w zamian za zorganizowanie wyścigów rowerowych.

CZY TO NA PEWNO DZIECKO HUBERTA?! SANDRA PORONI?! HUBERT OBWINIA MARYSIĘ! ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!

Poprzednie streszczenia – KLIKNIJ TUTAJ!

1768
Błażej ma wyrzuty sumienia, że namawiał ojca na wyścigi. Tymczasem Grzegorz, chcąc udowodnić samemu sobie, że jest jeszcze zdrowy i młody duchem, zamierza wybrać się za miasto, by wykonać brawurowy skok do wody z wysokości. Adam przesyła kurierem kwiaty dla Kingi ze spóźnionymi życzeniami z okazji ich wspólnej rocznicy. Sabina próbuje sił w projektowaniu kolekcji ubrań dla młodzieży. Dominik zajmuje się skanowaniem grafik na koszulki autorstwa Dagi.

ROMANS KINGI, ADAM NOKAUTUJE!!! ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!

Różowa Aneta Zając! ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!

1769
Wszyscy obwiniają Dominika, że przez jego zaniedbanie wydrukowano na koszulkach jego rysunki. Podczas przygotowań do wieczoru kawalerskiego Janusz żali się Kindze, że ma problemy małżeńskie, a żona zażądała rozwodu. Wprost wyznaje jej, że żałuje, iż nie mieli okazji spotkać się wcześniej i że dałby wiele, aby jego żona była taka jak ona. Seweryn namawia Wojtka na wspólny biznes. Postanawiają zająć się hodowlą alpak.

NAJNOWSZY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! – KLIKNIJ TUTAJ!

1770
Beata wmawia Kindze, że ta zdradza Adama. Tymczasem Janusz przynosi Kindze bukiet kwiatów. Podczas spotkania wymyśla kolejną historię, by wzbudzić współczucie Kingi. Tymczasem Daga jest urażona faktem, że nie będzie jedyną projektantką w salonie, a dotychczasową funkcję będzie współdzielić z Dominikiem. Żali się Agacie. Ta obiecuje jej, że porozmawia z Sabiną i omówi szczegóły oraz warunki zatrudnienia Dominika. Seweryn i Wojtek obmyślają biznesplan nowego przedsięwzięcia hodowlanego. Śmiałek nie podziela ich optymizmu.

WZRUSZAJĄCE POŻEGNANIE, CZY HAPPY END HUBERTA I MARYSI?! ZOBACZ PIĘKNE ZDJĘCIA!!!KLIKNIJ TUTAJ!

1771 – HIT
Kinga orientuje się, że Janusz wymyślił historyjkę o kryzysie w małżeństwie. Postanawia podobnie się z nim zabawić. Opowiada o nieukładającym jej się związku z Adamem i o samotności. Janusz jest gotowy pójść z nią na całość. Hubert nie informuje Marysi o spotkaniu z prawnikiem, podczas którego zamierzał omówić sprawę Sandry i późniejszej opieki nad ich dzieckiem. Sandra podejmuje ostateczny krok – mówi Hubertowi, że albo następnego dnia wyleci z nią do Sztokholmu, albo o wymarzonym dziecku może zapomnieć raz na zawsze. Zdesperowany Hubert wyznaje Marysi, że to koniec ich związku i jutro opuszcza Polskę z matką jego dziecka. Wstrząśnięta Majka oznajmia, że nie chce go znać.

Jak oceniacie streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłości? Które wątki podobają Wam się najbardziej? Hubert i Marysia? Może Janusz i Kinga bądź Agata? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


56 myśli nt. „Pierwsza Miłość – Odcinek 1767, 1768, 1769, 1770, 1771 – Streszczenia Online

 1. Dominik w salonie już nie wiedzą co wymyslec chyba. A sandre chyba każdy ma już po dziurki w nosie ciekawe ile to jeszcze będzie tak się ciągnąć..nawet jak załóżmy poroni np albo dziecko okaże się innego do wróci do wroclawia za miesiąc z nowym problemem kto zgodzą się?

 2. Dominik projektantem ? To przecież Fabian coś tam bazgrał, a Dominik nie przejawiał żadnego talentu artystycznego. Chyba się coś komuś pomyliło. No chyba,że nagle odkrył w sobie dusze artysty.
  Hubert,gdyby naprawdę kochał Marysie ,nawet nie pomyślałby ,żeby wyjechać z Sandrą. Co z tego,że ona jest w ciąży ? On jej nie kocha i chce się poświęcić ? Dziecko może uznać i widywać się z nim. Sandra go szantażuje,że nie zobaczy dziecka,jak z nią nie będzie. Ale to śmieszne. Ojciec ma prawo widzieć się ze swoim dzieckiem,zabierać do siebie itp. Jeśli nie ma dobrej woli matki, to sąd sprawę załatwi. Ale widać Hubercik woli męczyć się z Sandrą w imię ojcowskiej miłości. A niech jedzie ! Pewnie niedługo się okaże ,że dziecko nie jest jego i wróci z podkulonym ogonem. I mam nadzieję,że Marysia go przegoni.
  Kinga i domniemany romans. A co ? Niech sobie zrobi trzecie dziecko ,tym razem z żonatym facetem. Adam będzie kochał jak swoje…I ta Beatka..jest tak wkurzająca.
  A w Wadlewie kolejne mega emocje..
  Wieje nudą. Niech w końcu Paweł wróci i niech się dzieje..

 3. Streszczenie odc 1771 ze strony telemagazyn.pl
  Kinga orientuje się że Janusz wymyślił historyjkę o kryzysie w małżeństwie. Postanawia podobnie się z nim zabawić. Opowiada o nieukładającym się jej związku z Adamem i o samotności. Janusz jest gotowy pójść z nią na całość. Hubert nie informuje Marysi o spotkaniu z prawnikiem, podczas którego zamierzał omówić sprawę Sandry i opieki nad ich dzieckiem. Sandra mówi Hubertowi że może albo następnego dnia wylecieć z nią do Sztokholmu albo o wszystkim zapomnieć.

  TEŻ MI HIT….

 4. Co wy wogole mówicie ludzie,przestancie wkoncu z tym pawlem,koles walnol w rogi marysie i wy dalej gadcie o nim. tez byscie tak robili ze każdy by was w rogi walil ale wy dalej byscie za nim latali!!!! zenada

   • Ale o tym „hicie” to wiedzieliśmy już dawno, sami tutaj wrzucaliście zdjęcia na ten temat. Hitem byłaby jakaś totalna nowość, np. powrót Pawła lub gdyby się okazało, że Sandra nie jest w ciąży z Hubertem tylko z kimś innym. Szum robicie tylko, a potem lipa z tego wychodzi.

 5. Uwielbiam Sandre ! Na jej miejscu dawno bym tego Huberta kopnęła w tyłek.. ! Z Majki zrobili rozpuszczoną, zorkapryszoną dziunię ! Aż się nie chce wierzyć, że jakikolwiek facet wolałby ją od Sandry !

 6. Ja bynajmniej tego Pawła tez nie chce . Miło bedzie popatrzec jak Marysia bedzie z Szymonem , on tak sie o nia starał . A Hubert.. Hubert niech spierdala . 🙂

 7. Paweł pierdolnął Marysie w rogi? A kto dawniej hen hen jebał się z profesorkiem? Marysia i potem wyjebała do Berlina i po roku wróciła więc od Pawła won

 8. Moim zdaniem opisy są bardzo ciekawe! Znajdują się w nich wszystkie ważne wiadomości. JESTEM ZASKOCZONA, że Hubert zostawi Marysię i wróci do Sandry… już bardzo chcę obejrzeć ten odcinek!!! 1771, czekam! 🙂
  +Paweł wróci do Marysi!
  dziękuję, super strona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.