PAWEŁ ZNOWU W PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! URATUJE MELKĘ, ZAKOCHA SIĘ W MARYSI?!?! MASA HITOWYCH INFO I SCEN!!!

NOWA WIELKA HISTORIA!

NOWA WIELKA HISTORIA! fot: ATM Grupa

Już w najbliższych dniach w Pierwszej Miłości ponownie zobaczymy postać Pawła! Mikołaj Krawczyk wraca do Pierwszej Miłości? Na ten moment nie, ale Paweł, którego będzie grał Michał Malinowski będzie do złudzenia przypominał pierwotną wersję Mateusza Janickiego czy Mikołaja Krawczyka! Niebawem nastąpi jego wielkie spotkanie z Melką, a potem z… Marysią! Czyżby Paweł i Marysia mieli być razem?! Na razie to wielka tajemnica, ale sama historia zapowiada się wyśmienicie!

OGLĄDAJ PRZYSZŁE SCENY – KLIKNIJ TUTAJ!

Paweł Nowogrodzki (26-letni Michał Malinowski – grający między innymi w serialu Na Wspólnej), dokładnie tak samo jak Paweł grany przez Mikołaja Krawczyka spotka Melkę tuż przed wyjazdem do Stanów. Wszystko jednak tragicznie pokomplikuje się gdy chłopak pozna wstrząsającą historię między Amelią i Dragonem (Krzysztof Zych), a potem zostanie przeraźliwie pobity! Możecie się domyślać, że na zlecenie Dragona… obaj staną się śmiertelnymi wrogami! Czy mimo to chłopak z domu dziecka (został porzucony jako niemowlę w oknie życia przez swoich rodziców, których nie zna) nie porzuci marzeń i opuści Polskę? A może po raz pierwszy zakocha się i wybranką jego serca będzie Melka (Ewa Jakubowicz) bądź Marysia (Aneta Zając)?

Na pewno dojdzie do wielkiego spotkania Marysi i Pawła! Czy na nowo rozgorzeje płomień pierwszej miłości?! Czy czeka nas podoba historia miłosna? Czy ktoś zostanie zabity?! Kogo będzie prześladował Dragon?! P+M czyli Paweł i Marysia czy Paweł i Melka?! Jak byście woleli? Możecie pisać komentarze klikając tutaj. Tego wszystkiego możecie się przekonać oglądając masę hitowych zdjęć z przyszłych odcinków Pierwszej Miłości na naszej stronie! Sprawdźcie już teraz jak potoczą się losy Melki, Pawła, Dragona, Marysi i nie tylko! Zapraszamy do oglądania masy klikając poniżej! 😉

OGLĄDAJ PRZYSZŁE SCENY – KLIKNIJ TUTAJ!


22 myśli nt. „PAWEŁ ZNOWU W PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! URATUJE MELKĘ, ZAKOCHA SIĘ W MARYSI?!?! MASA HITOWYCH INFO I SCEN!!!

 1. Tylko Melka i Melka zaczyna się to robić nudne i mdłe nic innego się nie dzieje od jakiegoś czasu. Chyba czas naj wyższy by wrócił Paweł (Mikołaj Krawczyk) i wszystko się pomału układało w całosc.

 2. Chyba za młody ten „nowy” Paweł? I z nikim z nie powinien być. Marysia ma swoje życie a Melka jest dla niego za młoda! Przez takie komplikowania tracicie fanów ?

 3. Mieszacie już w tym serialu. Jak nie macie pomysłu na kolejne seriale to Sobie odpuście a nie szukacie sensacji !
  Jaki to ma sens żeby Pawła grał całkiem inny aktor.?
  Tak jak oglądałam serial od 1 odcinka ,tak chyba skończy się moja przygoda z tym serialem bo robi się wszystko monotonne. Serial robi się nudny, teraz z potworem Pawła w postaci innego aktora to całkowicie bez sensnu.

  • podzielam twoje zdanie. Oglądam od 1 odcinka, ale to co jest teraz to oglądam z przyzwyczajenia. Prawdziwa Pierwsza Miłość skończyła się wraz zakończeniem wątku Pawła i Majki.

  • Melka dla Pawla jest chyba za mloda?poza tym Paweł po powrocie nie jest pokazany raczej na wychowawce a na wychowanka-a tego typu watek jest juz za nim ladnych pare lat.Czemu to nie moze byc jakis inny chlopak (nie Pawel) rownie ciekawy watek moglby powstac.A nie zwiazek Melki i Pawla troche jak corki z ojcem(lata roznicy wiem ze milosc nie wybiera lat ale bez przesady)Zgadzam sie rowniez z poprzedniczka ze jezeli juz to Pawla powinien zagrac Krawczyk.

 4. moim zdaniem zwiazek Melki i Krystiana byl nieudany, ciagle sie klocili i rozstawali… Poza tym Krystian to zepsute dziecko. Melka jest zagubiona, wiec przyda jej sie kos dojrzaly, jak Pawel. Ponadto, oboje sa z domu dziecka. Idealnie do siebie pasuja, niech beda razem!!!!!!

 5. Melka i Pawel!!! idealnie do siebie pasuja, przyda jej sie ktos dojrzaly, a nie tak rozpieszczony, jak Krystian, poza tym oboje sa z domu dziecka, idealnie sie zrozumieja. niech beda razem, superwatek!

 6. Jak sie myle to niech ktos mnie poprawi ale marysi pawel mial inne nazwisko. A ten posluguje sie innym. Wiec nie jest ten sam pawel to dlaczego mial by grac stary. A on wlasnie powinien byc z Melka.! A stary pawel niech wogole nie wraca. A krystian to idijota i nie pasuje do Melki.

 7. Krystian nie zasługuje na Melkę. To przebiegły i zły chłopak. Melka powinna być z Pawłem, który tak dużo dla niej zrobił. Jest on wartościowym i dobrym chłopcem..Proszę nie rozdzielajcie ich bo serial straci sens.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.