Patryk Pniewski i Rafał Mohr rozpoczynają rywalizację w Tańcu z Gwiazdami! ZWIASTUNY WIDEO

Będzie się działo!

Będzie się działo!

Już dziś o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat startuje 4. edycja show „Taniec z Gwiazdami”! Jak pewnie wiecie tym razem mamy dwóch przedstawicieli Pierwszej Miłości. Oboje płci męskiej – Patryk Pniewski, czyli serialowy Krystian zatańczy w parze z Waleriją Żurawlewą, a Rafał Mohr (słynny Igor) z Niną Tyrką.

Zachęcamy do wspierania naszych wspaniałych aktorów, którzy od wielu tygodni ciężko trenują, by wypaść jak najlepiej i powalczyć o wielki finał. Konkurencja jest ogromna, bowiem w startującej dziś (11 września) edycji zobaczymy także m.in. CLEO, Ewelinę Lisowską, Magdalenę Lamparską czy Małgorzatę Pieńkowska. Jak więc widzicie – nasi aktorzy będą bardzo potrzebować głosów fanów Pierwszej Miłości! TUTAJ obejrzyjcie zwiastun wideo z Rafałem, a TUTAJ z Patrykiem.

By zagłosować na Rafała Mohra – wysyłamy w trakcie programu SMS-y o treści 5 pod numer 7370. 24-letni Patryk Pniewski ma numer 7. Zapraszamy do głosowania na obu Panów. Z pewnością to jednak Rafał Mohr, czyli popularny Igor z Pierwszej Miłości będzie potrzebował największego wsparcia SMS-owego. A Wy na kogo będziecie głosować? Na obu aktorów Pierwszej Miłości czy macie swojego jednego ulubieńca? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


2 myśli nt. „Patryk Pniewski i Rafał Mohr rozpoczynają rywalizację w Tańcu z Gwiazdami! ZWIASTUNY WIDEO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.