PATRYCJA DLA MODELINGU ZARYZYKUJE ZDROWIE! ZDJĘCIA!

Będzie ciężko...

Jak Wam się podoba? fot. ATM Grupa

Początki Patrycji w drodze do zostania modelką do łatwych nie należą. Dziewczyna przeżyje trudne chwile, gdy skrytykowany zostanie jej biust oraz tusza. Dla Zielińskiej będzie to cios, jednak nie podda się. Zacznie stosować niezwykle ostrą dietę. Po spożywanych posiłkach zmusza się do wymiotów. Następnie udaje się wraz z Dominikiem na siłownię, gdzie oboje przechodzą ciężki trening. Czy Patrycja zapłaci za to zdrowiem? Zapraszamy do oglądania masy ciekawych zdjęć z tych wielu przyszłych momentów!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


24 myśli nt. „PATRYCJA DLA MODELINGU ZARYZYKUJE ZDROWIE! ZDJĘCIA!

  1. Tak czasem bywa moja znajoma również się zaczeła odchudzać już nie pamietam jak ale tak że znalazła się w szpitalu a nie była gruba a w sam raz a pózniej wychudła i tak już jej zostało i żałuje .

    • Nie wszycy nadaja sie na modelke a ona do tych nalezy. Nie ma rysow twarzy odpowiednich. Wiadomo ze to tylko film ale gdyby w rzeczywistosci sie starala to by nie miala zadnych szans.

  2. Wątek Radka i Jowity już mnie dobija rozpierdzieliła mu związek z Sabiną (byli moją ulubioną parą) on i tak za nią latał teraz Nikola przez nią odeszła a znając życie pewnie będą razem wtedy to już przestane go lubić. Niby serial o miłości a zamiast prawdziwej miłości wszyscy ze sobą sypiają wyznają sobie wielką miłość a pare odcinków później mówią to samo komuś innemu i znowu wielkie uczucie eh…

  3. Chodziłam z nią do szkoły muzycznej 🙂 Super śpiewa, zdolna laska 🙂 zdaje się, że do xfactora startowała, ale chyba odpadła po butkampie. A z urody – dla mnie ładna, acz banalna. Może do reklamy tak, ale na jakieś poważne sesje pewnie trzeba mieć „to coś”

  4. Nie mam nic przeciwko Patrycji w roli modelki, serial pokazuje Anorexia i Bulimia. W polsce jest moda ze kobiety odchudzaja sie do maksa i wiekszosc Aktorek wygladaja jak paluszki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.