NOWY ZWIASTUN WIDEO SEZONU – POTĘŻNE TARAPATY ARTURA, ZOBACZ WIELKI POWRÓT PAWŁA!!!

Miło go zobaczyć!

Miło go zobaczyć!

Dziś zobaczycie to, na co wszyscy czekamy od dawna! Jest to oczywiście wielki powrót Pawła (Mikołaj Krawczyk) do Pierwszej Miłości! Najbardziej cieszy nas to, że powrót od początku będzie związany z Arturem i Bartkiem (ten drugi przyjedzie do Wrocławia, więc będzie ciekawie) – czyli starymi kumplami Krzyżanowskiego. Jak wielkie kłopoty będzie miał Artur? Czy Paweł zostanie we Wrocławiu na dłużej? Nie możemy doczekać się wątku z tymi świetnymi postaciami i aktorami! Zobaczcie wideo z Pawłem, chyba nie musimy Was namawiać! 🙂

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


41 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO SEZONU – POTĘŻNE TARAPATY ARTURA, ZOBACZ WIELKI POWRÓT PAWŁA!!!

  1. wida że go nigdzie nie chcą bo pcha się znowu tam gdzie go wiekszosc ekipy wolalaby nie ogladac na szczescie Pani Aneta jest profesjonalistka i nie da sie omamic temu typkowi

  2. Zlot Aktorów Pierwszej Miłości w Jaworznie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, Jesień 2013 r.Aktorzy m.in.Aneta Zając,Łukasz Płoszajski,Aleksandra Zienkiewicz, Mateusz Banasiuk i inni.

  3. Marysia tylko z Hubertem.Wiem że Marysia zdradziła Huberta z Szymonem ale to poszło w dwie strony bo i Hubert zdradził Marysię z Sandrą.Więc są na tym samym położeniu i powinni do siebie wrócić. Marysia i Hubert są dla siebie stworzeni i to jest najpiękniejsza para w serialu Pierwsza Miłość,jeśli chodzi o „Pierwszą Miłość” to ona nie zawsze może być ta jedyna pierwsza nieraz potrzebuje czegoś nowego i nowych wyzwań.Właśnie Marysia i Hubert to przykład dobrany oni się kochają tylko może nie zawsze to sobie okazywali ale w głębi serca chcą być razem.Nie sposób wspomnieć że to właśnie Hubert był przy porodzie Julki i to on jest odpowiedzialny za Marysię nie Paweł mimo tego że jest biologicznym ojcem.Także Sandra nie namiesza już wiecej w życiu Majki i Huberta bo do niczego już nie doprowadzi.Związek Marysi i Huberta przetrwa ponieważ jest to para Kochająca.Tym bardziej po zastrzeleniu Huberta,Marysia jeszcze bardziej kocha Huberta i Hubert też czuje że to Marysia jest jego prawdziwą miłością na całe życie wraz Julką.

  4. Paweł niech spada z tego serialu dobrze było bez niego!! Marysia powinna być z Huberem on jest jak ojciec dla Julki on ją wychowywał razem z Majką. Jak by Majka go nie kochała nie wybaczyła by mu zdrady. MARYSIA I HUBERT!

  5. Boże ludzie najpierw chcecie by Paweł wrócił,a teraz „Marysia i Hubert,tylko Marysi i Hubert <3" Opanujcie się! Przecież przynajmniej teraz będzie się coś dziać,może tak jak za dawnych czasów gdy Paweł wróci, z Arturem jakieś perypetie. O wielkiej miłości Marysi do Huberta piszą pewnie osoby które nie oglądały starszych odcinków PM,a i w aktualnych nie są za bardzo obeznani i ogarnięci. Musi być jakaś akcja! Lubie Huberta,tak samo jak i Pawła,a to co on zrobił w życiu prywatnym jest mało istotne,też go za to nie podziwiam,ale jego zadaniem jest grać w serialu i dodać do niego coś nowego! Bo co by to było jak by Marysia była tylko z Hubertem,i ta ich słodka,nudna rodzinka.Flaki z olejem, może w końcu takowe ciekawe wątki przeniosą się z Wadlewa do Wrocławia,będziemy wreście więcej oglądać naszych głównych bohaterów.Czyli to co chcieliśmy i nie wydziwiajcie!!!!

  6. Nie chcę Pawła w ogóle w
    serialu, i nie miło go zobaczyć. Marysia nie powinna z nim być i zgadzam się z większością osób ,że powinna być z Hubertem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.