NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! ŚLUB, MIŁOŚĆ, DRAMAT I ROZSTANIE!!!

CUDNY ŚLUB! fot. ATM Grupa

CUDNY ŚLUB! fot. ATM Grupa

Jak co piątek, mamy przyjemność zaprezentować Wam nowy zwiastun wideo, tego co czeka nas w przyszłym tygodniu w Pierwszej Miłości! Między innymi Marysia i Szymon są razem, Radosz dowiaduje się o powrocie Pawła, odbywa się piękny ślub Radka i Nikoli, Artur bliski śmierci, a Mikser i Daga się rozstają! Zapraszamy do oglądania tych emocjonujących chwil!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


22 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! ŚLUB, MIŁOŚĆ, DRAMAT I ROZSTANIE!!!

  1. Ja pierniczę za każdym razem gdy dodadzą odcinek to musza być jakieś zdjęcia, albo zwiastuny.. Kogo to obchodzi te zdjęcia jak by sobie ktoś chciał zobaczyć to by sobie wszedł przez stronę główną a nie wy robicie przekierowanie by jak najwięcej osób zobaczyło to.. Odcinek dajcie a nie..

  2. Witam 😉 Mam taką prośbę do Danioza, założyciela tego bloga: Od dłuższego czasu odnoszę wrażenie, że dział poświęcony muzyce jest wyraźnie zaniedbywany. Chciałabym, o ile to oczywiście jeszcze jest możliwe, by utwory muzyczne z serialu były dodawane na bieżąco ;D Pewnie wiele osób zauważyło, że w nowym sezonie doszło wiele dźwięku muzycznych i wypadałoby wg mnie coś z tym zrobić, tym bardziej, że muzyka miała być dodawana na bieżąco xD No i oczywiście, a może nawet i przede wszystkim bez takich „niespodzianek” typu: przekierowanie do zwiastuna, gdy powinien być odcinek xD 😮

  3. Dlaczego nie sa dodawane odcinki tak ja jakis miesia temu co moglam je ogladac w internecie ?? A teraz nie moge ogladac:-( cos mi dziwnego wyskakuje 🙁

  4. Nie podoba mi sie ten slub cywilny i ze w pierwszej milosci od kilku lat wegole nie puszczaja polskich piosenek. Tez nie rozumiem rezyszerow, bo Daga i Mikser pasuja do siebie, to smutne ze sie rozstaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.