NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! Seks w polu kukurydzy!

BĘDZIE GORĄCO!

BĘDZIE GORĄCO! fot. ATM Grupa

Mamy już dla Was nowy zwiastun wideo przyszłych odcinków serialu „Pierwsza Miłość”! Jesteście ciekawi co wydarzy się w następnym tygodniu? Czeka Was wiele zaskakujących chwil… nawet w polu kukurydzy! Czy właśnie tam Marysia i Michał spędzą swój pierwszy raz?! Beata nadal szuka ojca dla swojego dziecka… czy będzie nim Cyryl (Bartosz Obuchowicz)? Radkowi udaje się zebrać pieniądze na leczenie Jowity! Czy Artur rozgryzie chłopaka i powiadomi policję o oszustwach Zielińskiego?! To i wiele więcej – zobaczcie nowy zwiastun wideo!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


5 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! Seks w polu kukurydzy!

  1. Matko, jaki ten serial zrobił się głupi! Nie idzie oglądać. To już nie jest „Pierwsza miłość” jaką znam i lubię, to jest zupełnie inny serial, tyle że bohaterzy ci sami. Jak tak dalej pójdzie, to przestanę oglądać, bo szkoda czasu na takie barachło.

  2. Marysia przyjezdza do Wadlewa (miejscowosci, z ktorej POCHODZI i w ktorej mieszka przeciez jej ojciec!!!), zatrzymuje sie u Smialkow i jeszcze pyta, czy maja tu jakis hotel. Dlaczego do ojca nie poszla? Do dziadka? To sie kupy nie trzyma, zmiana scenarzystow to byl strzal w stope…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.