NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Powrót Huberta!

Hubert, Marysia i Aleks!

Hubert, Marysia i Aleks!

Cotygodniowy zwiastun wideo następnego tygodnia w Pierwszej Miłości już jest! Przyszłe odcinki to przede wszystkim powrót Huberta do Wrocławia, Daga, która adoruje Dominika, wątek Aleksa, Wiktora, Marysi i Anety, odejście Martyny i wiele więcej. Bez przedłużenia – zapraszamy do oglądania tego co nas czeka!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


19 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Powrót Huberta!

  1. Postać Huberta nie wprowadza do serialu nic ciekawego.Jest on gburowaty i niezbyt sympatyczny.Dlatego nie sądzę że jest sens przywracania tej postaci do serialu nawet chwilowo.

    • kto wie, akcja z Rajmundem była nie zła 😉 bynajmniej jakieś chwile grozy, a teraz? 🙂

      Hubert i Sandra gdy są w serialu, zawsze się coś dzieje IMHO 🙂

  2. Niiech majka bedzie z szymonem moze cos sie wreszcie ruszy bo ten hubert i alex sa nudni i w parze z nudna majka to sie robi meczace a taki szymon wprowadzilby troche zycia w zwiazek

  3. ale super zwiastun. bedzie sie dzialo w przyszlym tygodniu. tylko nie potrzebie hubert powrocil. jak zagosci na dluzej hubert w serialu to przestane ogladac. a czytalam na necie ze scenarzyscie nie rozwiazali zwiazku z majaka po to zeby cos sie ciekawgo dzialo w serialu. to wychodzi ze majak wroci do huberta . beznadzieja!

  4. O Nieeeeeeeeee !!!!!!!!!!!! Tylko nie Hubert po co o wraca jeśli ma dziecko z Sandrą ( Nienawidzę go ,denerwuję mnie ) Niech zostawi Marysię i Aleksa w spokoju bo ich uwielbiam oglądać :*

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.