NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!

OSTRO!

OSTRO! fot: ATM Grupa

Najciekawsze wydarzenia przyszłego tygodnia w formie wideo, czyli nowy zwiastun nadchodzących odcinków Pierwszej Miłości! Czekają nas wielkie emocje – między innymi burzliwy wieczór panieński Kingi, na którym dojdzie do szokujących momentów, a także niespodziany finał… Radek zacznie podejrzewać Jowitę o zdradę, Bartek i Paulina bardzo się do siebie zbliżą, a Sabina ciągle walczy z Igorem! Zapraszamy do oglądania!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


18 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!

  1. Ta Zośka mnie już wku***a . Niech wreszcie ją wyrzucą z tego serialu. Po co ona komu potrzebna. Zachowuje się jak jakaś psycholka. Tak to ona nie chce Artura a teraz jak się dowiedziała o ich ślubie to dopiero się obejrzała. Wstrętna SUKA, SZMATA I KURWA!!!!! Jedynie co ona potrafi to doić kase od Artura. I szczere wyrazy współczucia dla Kingi. Dodam jeszcze że kiedyś to się tej szmacie noga powinie.

  2. ta zośka jest głupia pasuje do IGORA.Każdy wie że BEATKA (KASIA ANKUDOWICZ) w serialu jest SZALONA no ale bez przesady ONA NIGDY BY CZEGOŚ PODOBNEGO NIE ZROBIŁA.ZOSIA i IGOR MNIE Wkurzają.. NIECH ICH WYLEJĄ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.