NOWY HITOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Dramat, rozstanie, nowa miłość!!!

MARYSIA I ALEKS W AKCJI!!!

MARYSIA I ALEKS W AKCJI!!!

Najnowszy zwiastun wideo nadchodzących odcinków serialu „Pierwsza Miłość” już jest! Szykuje się najbardziej emocjonujący tydzień od dawien dawna! Agata opuści szpital, obierając sobie za cel Sabinę, Aneta przeżyje tragiczny wypadek, Wiktoria i Rysiek we Wrocławiu, Nikola i Radek rozstaną się, a Marysia wybacza Aleksowi i daje mu szansę!!! Zobaczcie to wszystko już teraz w nowym zwiastunie – oglądamy!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


13 myśli nt. „NOWY HITOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Dramat, rozstanie, nowa miłość!!!

  1. wszystko fajnie… ale szkoda mi Radka i Nikoli ;( oby do siebie wrócili! ;d to jescze nie jest powód by się rozstawać.;d

    • Ty nawet nie wiesz ile ona jeszcze będzie miała facetów. Tak jest zawsze. Niby wszystko fajnie, ale potem reżyser znajduje powód do ich rozstania.

  2. 1.Zwiastun mi się niepodoba poprzedni był lepszy. 2 Szkoda ze na strone pm mają bałagan kto wtsępuje od 2008r bo jest wpisana Ola z Robertem a nich niema oraz ze Nikoni nie będzie tylko wykreślony jet Fabian ze byl w 2012 i 2013 może ktoś to poprawi tam gdzie jest srona poswięcona kto występuje i nikogo nie dodali na 2014 nawet nie bylo ani Adama ani Agaty

  3. Pawła mógłby zagrać góral z 2xl idealnie pasuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.