NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI DO 14 LUTEGO! Wielki powrót, nowy romans!

Co wymyślił Igor?!

Co wymyślił Igor?!

Nowe streszczenia specjalnie dla Was już dostępne! Ledwo co ochłonęliśmy po próbie samobójczej Krystiana, wydawało się, że Melka zrozumiała, że go kocha, ale… Pod długą nieobecność (szpital) Domańskiego Melka szybko zapomni o byłym chłopaku i zadurzy się w zupełnie innym niż Krystian Dominiku! Czy zrobią koledze niespodziankę i zostaną parą?! Co jeszcze? Jak skończy się dramatyczna konfrontacja na linii Igor-Andrzej-Karol? Kto wyjdzie z tego żywy?! Spotkanie Sabiny i Igora?! To i wiele więcej – sprawdźcie w streszczeniach nadchodzących odcinków!

OGLĄDAJ – KLIKNIJ TUTAJ!


7 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI DO 14 LUTEGO! Wielki powrót, nowy romans!

  1. nmtemrirotiroioirrpeirpeiorpior[wotrotitpeoitnm ttoir prro toitprp tuur[ rpoprinmnm rproi pootoriuttorp ro ti irpt[r tioinm ittuto rpnntt oi toi roitpreooi to iuru uto ero oyi urop pnnm t iuto rtiytp tyoi riuipootorir 46564 to inm09999887nm tt to itopr yoiuyoiyp ropyui y uit iuto ro utonmot nmttyorooi toit toyo it piitoiyt nmr tp toui to to itooi ttoi utoio uito r iyi iuutoi nnmt yoi nm tyoy toi ytoiyt tptyop yoo yo it rp ot9567543666665nm t toot op oyoi uiytp r[p nt o iyoor i tp orp…/lllll to mn to t oiyo oor uruiyur o in

  2. cos się powtarza scenariusz.. były już szybkie randki- w fabryce wrażeń- czyli Barbarianie przed przemiana jak jeszcze prowadzila ja Teresa- mam Kingi, ale może nowi widzowie nie wiedza i na tym chyba bazuja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.