NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1875 – 1879 (aż do 13 kwietnia)! Atak Agaty!

Agata traci grunt pod nogami! fot. ATM Grupa

Agata traci grunt pod nogami! fot. ATM Grupa

Wiosna za oknem, jednak zatrzymajcie się na chwilę, bo mamy dla Was to na co czekacie najbardziej! Najnowsze opisy nadchodzących odcinków Pierwszej Miłości – co czeka nas w serialu aż do 13 kwietnia, w odcinkach 1875 – 1879? Aleks znajduje się w fatalnej sytuacji, Sabina zaczyna podejrzewać Agatę, Beata i Filip obmyślają nowy plan… To i wiele więcej – zapraszamy do sprawdzenia co nas czeka!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


30 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1875 – 1879 (aż do 13 kwietnia)! Atak Agaty!

 1. twórcy pierwszej miłości powinni wydac płytę z wszystkimi podkładami występującymi w serialu Pierwsza Miłośc każdy sezon.

 2. ja jestem za podkładami z całego odcinka 900 a zwłaszcza za jednym bo jestem początkującym muzykiem.
  ale nie będę ukrywał że najbardziej moją wenę twórczą pobudził podkład z Interem jak Emilka zwróciła uwagę kingi na niego, cytuje
  – dobra stara spójrz tam na tego gościa. No i wtedy się zaczęło w Barbarianie zaczął pobrzmiewać trans niepokoju czyli ta muza, naprawdę musze ją mieć.

  • ja początkującą wokalistką i tez uważam ze ta muza z Interem jest jednym z najlepszych podkładów w całym tym serialu zwłaszcza że ta muza mnie tak ujęła że wymyślam do niej piosenkę to jest mega trudne bo żeby to zrobić muszę mieć pełen obraz tej muzy.Dlatego…

 3. Ale sie Kini pierdolić chcę dlatego taka złośliwa jest, ale nie bójcie się drodzy fani wujek Szymek tak jej bobra przetrzepie że się uspokoi i nie będzie taka wredna dla Marysi i reszty załogi!

 4. Wy jesteście tak leniwi, aż żal mi was. Wystarczy wpisać w googlach pierwsza miłość soundtrack odcinek 900 albo coś w ten teges i będziecie mieli swoją zamuloną muzę, ale poco lepiej liczyć na gotowe. Wujek google nie kłamie.

  • ale wiem jak ona brzmi po prostu nie mogę jej znaleźć w pełnej okazałości a tak swoją drogą to musisz być naprawdę sexowny skoro potrafisz ją zamuloną.
   i wolałabym dowiedzieć się tego od ciebie niż od gogli. Bo jak od ciebie to ta muza będzie jeszcze bardziej sexowna niż jest dzięki tobie.

 5. Ta Julka to jest takie nienormalne dziecko… Jakbym miała takie dziecko to bym oddała chyba…
  Zawsze albo na spacerze albo w swoim pokoju albo śpi a jak raz miała JEDNĄ kwestie do wypowiedzenia w serialu to zrobiła tylko takie psychiczne ŁII i koniec.

 6. Jeżeli Szymon wyjedzie to na 100 % przestaje to oglądać. Jeżeli zamierzacie zrobić to samo to zamiast Pierwszej Miłości polecam serial Charmed. Opowiada on o trzech siostrach które po śmierci babci okazują się być czarodziejkami. Mimo iż brzmi to banalnie to serial jest naprawdę ciekawy polecam. A tu znajdziecie odcinki Charmed: http://zalukaj.tv/sezon-serialu/czarodziejki,884/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.