NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1855 – 1859 (do 16 marca)! Powrót Darii!

Pamiętacie Darię?

Pamiętacie Darię?

Czas na cotygodniowe streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłości! Tym razem dowiecie się co wydarzy się we wrocławskim serialu aż do 16 marca 2014 roku! Czeka nas bardzo ciekawe i niespodziewane wydarzenie – znowu zobaczymy Darię, koleżankę Sabiny i Oli z czasów liceum, która kochała się w Patryku! Dlaczego wróci i w jakim celu? Dużo działo się będzie w życiu Miksera i Zosi, Martyna przekaże Mikołajowi szokującą wiadomość, Aleks nieprzyjemnie zaskoczy Marysię, a Natan zacznie podejrzewać Sabinę o romans! Zapraszamy do sprawdzenia co nas czeka!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


36 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1855 – 1859 (do 16 marca)! Powrót Darii!

  1. Nie wiem czy to fajnie, że wróci Daria. Postacie w tym serialu strasznie sie zmieniają, może ona stanie sie jakaś głupia? Niewiadomo i niewiadomo też czy na długo wróci. „W życiu Miksera i Zosi…” – jakiej Zosi? Znam tylko jedną Zosię w tym serialu, tą od Artura, ale o nią napewno nie chodzi.

  2. Żadne nasze spekulacje z Kim będzie Marysia chyba nie przyniosą skutku. W 795 odcinku taki pijaczyna przed kościołem wróży Marysi z ręki i mówi dosłownie tak; „skomplikowane losy widzę, długa linia życia,nie każdego czeka ślub i to nie z tym z kim myślisz, inny mężczyzna jest ci przeznaczony, dłonie nie kłamią, wiem co mówię, człowiek z gwiazdą na ciebie czeka, pamiętaj człowiek z gwiazdą.” W Świecie Seriali przeczytałam, że do serialu powróci dawny dobry przyjaciel Marysi. A człowiek z gwiazdą to Asłan, co o tym sądzicie?

    • Tak samo Aleks może być człowiekiem z gwiazdą jako stróż prawa (gwiazda – symbol odznaki szeryfa), ale moim zdaniem o tej przepowiedni tworcy programu zapomnieli dawno temu 😛

  3. zapomniałam dodać, że jeżeli faktycznie Majka będzie z Asłanem to mnie to osobiście bardzo nie pasuje. to byłaby kicha. Asłan jest bardzo fajny ale do Majki kompletnie nie pasuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.