NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1850 – 1854 (do 9 marca)!

Sabina przez Agatę poznaje Piotra-Igora!

Sabina przez Agatę poznaje Piotra-Igora! fot. ATM Grupa

Czas na cotygodniowe streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłości! Jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu aż do 9 marca, czyli do 1854 odcinka? Zapowiada się bardzo interesujący tydzień! Między innymi Beata zawiedzie się na Arturze, sprawa z Sabiną, Piotrem (do tej pory Igor) i Agatą idzie do przodu, Grażyna szokuje Grzegorza! Zapraszamy do sprawdzenia co czeka nas w przyszłych odcinkach!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


25 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1850 – 1854 (do 9 marca)!

  • …a ta znowu jej przebaczy. Agata po miesiącu po raz 3 będzie chciała jej coś zrobić, a Sabina po raz kolejny znowu stanie po jej stronie. Rozumiem że Sabina jest taka dobra, cudowna i wspaniała ale scenarzyści przegięli z tym jej wielkim i szlachetnym sercem.

 1. „Rysiek zastaniawia sie nad istnieniem pozaziemskiej cywylizacji”

  hahah nosz huj, znajac mozliwosci tego serialu to pewnie rysiek w wadlewie ufo odkryje

   • Ja ten wontek bardzo Lubie 🙂 u nich coś się dzieje , a nie ta durna Maryśka ciągle zmienia facetów ! Do aktorki nic nie mam tylko do jej roli !

 2. ja pier….ten film schodzi na psy co ja tu psy obrażam.Przecież to chłam gorszy od wszystkiego reżyser już dawno sfiksował i powinien być zamknięty w pokoju bez klamek.scenarzyści już na pewno też powariowali więc proponuję zamknąć ich razem.Nie mówię tego żeby kogoś urazić po prostu moim zdaniem chorych ludzi trzeba leczyć a nie zostawiać na pastwę losu i jeszcze im pozwalać filmy kręcić.Proponuję znaleźć jakiś porządny szpital psychiatryczny w Warszawie i umieścić tam reżysera dopóki jeszcze przez niego aktorzy nie zwariowali.

 3. Agata będzie próbować zrobić z Sabiny wariatkę…. Niby Igora widzi… Wszyscy będą uważać, że Sabina ma omamy i zamkną ja w psychiataryku…

 4. i oby to było jak najszybciej bo coś w tym jest że wbrew temu co widzimy radek jest jak ryba w wodzie właśnie między tymi bad girls a nie good z dobrymi dziewczynami to on się czuje dobrze nic więcej natomiast złe dziewczyny są dla niego taką sexualną motywacją do wszystkiego jeli kojarzycie jego sex z jowitą to wiecie o co mi w tym wszystkim chodzi. anney jestem z tobą tylko skąd takie dziwne imie anney czy my mamy do czenienia z jakas american girl.

 5. o kurwa dziewczyny nawet nie wiecie jak żeście mnie zjarały tą Agatą no w sumie to jest z niej niezła maryna no i czasami ja żałuje że to tylko serial bo chętnie bym taką agatkę zerżnął słowo.Reallllly!.

 6. no mojemu bratu też się ona tegest i właśnie nie jako olka tylko agata bo jest okrutna jednocześnie strasznie sexiasta mówił.

 7. no to może niech rzeczywiście się sexuje z tym radkiem no bo on jest sexowny a agata może być jak test na jego sexualnośc no jeśli rzeczywiście się to uda to może być na maxa ostro.Cool!

 8. no to może niech rzeczywiście się sexuje z tym radkiem no bo on jest sexowny a agata może być jak test na jego sexualnośc no jeśli rzeczywiście się to uda to może być na maxa ostro.Cool!

 9. odpuszczam sobie oglądanie na następnych 30 odcinków, gdzie królować będą Agata i Wiktor a według zdrowego rozsądku ona powinna się leczyć i przebywać w zakładzie zamkniętym a on w więzieniu. Do zobaczenia w odcinku 1890 może już tam będzie w miarę normalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.