NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1825 – 1829 (do 2 lutego 2014 roku)! Bartek zostawi Emilkę dla Pauliny?!

Bartek i Paulina

Czy wyprowadzą się razem z Wadlewa?! fot. ATM Grupa

Czwartek, czyli nowe streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłości! Dziś dowiecie się czego możecie spodziewać się w serialu aż do 2 lutego, czyli do 1829 odcinka! Dużo działo się będzie między Marysią, Kingą, Aleksem, ale też Szymonem czy Hubertem. Między tymi postaciami wydarzy się przełom! Radek wpadnie w duże tarapaty… a Bartek dla Pauliny zostawi Emilkę?! Wszystko to i wiele więcej – zapraszamy do czytania nowych opisów przyszłych wydarzeń!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


33 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1825 – 1829 (do 2 lutego 2014 roku)! Bartek zostawi Emilkę dla Pauliny?!

 1. Szkoda mi fanów tego serialu, bo pewnie siedzą przed telewizorami o 18-ej, albo z przyzwyczajenia, albo z nadzieją, że coś się zmieni na lepsze, a zamiast tego serwowane mają masę kolejnych bzdur.

 2. Same ręce opadają…. ciągle tylko zdrady.czy już naprawdę nie można niczego innego wymyślić żeby oglądalność już całkiem nie padła..

 3. Do szanownych Scenarzystów: jeśli chcecie, aby ten serial był nadal oglądany to nie każcie ludziom oglądać tej żenady z ciągłymi zdradami. ok w życiu bywają takie zawirowanie miłosne, ale przecież do jasnej cholery nie w każdym związku!!!! ludzie na to patrzą, myślą że też są zdradzani i rozwalają swoje szczęśliwe związki. trochę mniej fantazji przy pisaniu scenariusza polecam 😉

  • Wątpię, aby wszyscy myśleli, że są zdradzani. Może niektórej kobiecie przemknęło to przez głowę. Co do reszty zgadzam się z Tobą. Nie oszukujmy się świat nie jest kolorowy, żyjemy w pędzie, często spotykają nas przykre sytuacje pełne złych emocji. Czy nie lepiej byłoby usiąść przed telewizorem, zobaczyć miły, albo zabawny wątek i uśmiechnąć się pod nosem? Taką dawkę pozytywnej energii gdzie jesteś w stanie uwierzyć w to, że i Tobie może przytrafić się prawdziwa miłość i gdzieś tam czeka na Ciebie szczęście, a tutaj sam syf.. W ciągu dnia i w TV

 4. Majka powinna być z Szymonem ale wcześniej on powinien ją w fajny sposób uwolnić od tego Aleksa Szymon-Bohater=Miłość i nie mówię tego bo strasznie chcę aby byli razem po prostu znam już logikę PM -,-

 5. o matkoo .! jak czytam wasze komentarze az zygac sie chce . jak nie macie zamiaru ogladac albo twierdzicie ze bez sensu i takie tam to na hooy piszecie tu wgl . stwierdzam fakt ze co bedzie to bedzie .

 6. Ten serial niedługo będzie składał się z samych ludzi pokrzywdzonych przez los. Mogliby dodawać nowych bohaterów, a nie dręczyć starych. Trochę więcej akcji a nie tylko zdrady i rozstania. W koło to samo, tylko na innych bohaterach.
  A DLA TYCH, KTÓRZY PISZĄ OKLEPANE: ” Nie podoba się, to nie oglądaj” : Ludzie nie jest tak łatwo odzwyczaić się od serialu, który ogląda się tyle lat, tym bardziej, że jest jeszcze cień nadziei w niektórych wątkach serialu.

 7. Co wy se jaja robicie ? To już lepsza moda na sukces jest lepsza ! jasny gwint ten serial to porażka! Gdzie sceny kryminalne kiedy Agatka ta schizofreniczka dostanie ataku szału i znowu pokaże swoje drugie oblicze ? Dlaczego nie ma takich scen kryminalnych jaki kiedyś ?
  Ja żądanych chorych sytuacji akcji sytuacji i dreszczyki emocji groźnych postaci i nowych ludzie scenarzyście! Postarajcie się! A nie se jaja robicie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.