NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1815 – 1819 (do 19 stycznia 2014 roku)!

Marysia demaskuje Aleksa!

Marysia demaskuje Aleksa! fot. ATM Grupa

Święta dobiegają końca, a my mamy dla Was nowiutkie streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłości! Dziś przekonacie się, co czeka nas w serialu aż do 19 stycznia 2014 roku! Na pierwszym planie będą oczywiście Marysia, Aleks oraz Kinga i Szymon – na jaw zaczną wychodzić nowe fakty. To nie wszystko. Zapraszamy do sprawdzenia nowych opisów przyszłych wydarzeń!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


19 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1815 – 1819 (do 19 stycznia 2014 roku)!

  1. Myślałam, że Kinga ma trochę więcej oleju w głowie… Dlaczego one nie mogą sobie normalnie życia ułożyć? Wiadomo, że zdarzają się wszędzie kryzysy, ale w PM jest ich coraz więcej 🙁 Reżyserowie, dajcie sobie siana i poukładajcie te wszystkie sprawy, bo już ciężko się w tym wszystkim połapać. Majka odeszła sobie z Bar Bariana, ciekawe z czego się będzie teraz utrzymywać…

  2. Mój scenariusz pierwszej Miłości brzmi tak:
    Aleks coś kręci widać to ewidentnie.W końcu okazuje się że to akcja skorumpowanej policji Majka odkrywa jakieś dokumenty więc Aleks wywozi ją do domku za miastem i chce się jej pozbyć.Potem Szymon dowiaduje się gdzie ona jest jedzie do domku i odnajduje przyjaciółkę.Kiedy ją rozwiązuje zjawia się Aleks i strzela do niego.Po chwili oczywiście zjawia się karetka a Szymon ranny trafia do szpitala po czym wszystko jest ok i żyją z Majką długo i szczęśliwie.
    Wiem jestem walnięta ale cóż poradzić xD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.