NOWE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1797 – 1801 (do 15 grudnia)!

AGATA CHCE ZABIĆ SABINĘ I NATANA!!!

AGATA CHCE ZABIĆ SABINĘ I NATANA!!! fot. ATM Grupa

Przed Wami nowe streszczenia odcinków Pierwszej Miłości – przekonacie się co czeka nas w serialu aż do 15 grudnia! Gorącym wątkiem będą dramatyczne losy Sabiny i Natana, które zgotuje im Agata, jest również powrót Filipa, czy Patrycja, która przeprowadza się do Radka i Nikoli. Bez przedłużenia zapraszamy do czytania o tym, co nas czeka!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


22 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1797 – 1801 (do 15 grudnia)!

  1. takie scenki nie zdażają się w życiu prywatnym 😉 Wątek totalnie bez sensu .. Porywa siostre ponieważ podoba jej sie jej chłopak i chcę ją zabić haaha totalna głupota ten serial robi się coraz bardziej idiotyczny jeszcze na dodatek ta zjebana marycha dupodaja zabawiła sie szymonem i go zostawi kinga pozna aleksa i marycha najlepszej przyjaciółce i za razem kuzynce będzie chciała odebrać chłopaka rezyserowie pm są beznadziejni totalnie zepsuli ten serial ..

    • no może się nie zdarzają, ale nie znaczy, że się nie zdarzy. Wystarczy tylko psychicznie chory człowiek, a niestety tych jest chyba coraz więcej. :/

    • no sorc ale nie chodzi tu o to, że jej się natan podoba ! Zrozum tu chodzi o to, żeby go uwieść, a potem to wyznać Sabinie, zeby ją załamać. Natan to tylko taka gra, fakt, że jest przystojny i podoba się Agacie, ale ona nie szuka na pewno męża, chce się odegrać na siostrze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.