NOWE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1782 – 1786 (do 24 listopada)! WSPÓLNA NOC MARYSI I SZYMONA!!!

PIERWSZY RAZ MARYSI I SZYMONA!!!

PIERWSZY RAZ MARYSI I SZYMONA!!! fot. ATM Grupa

Tym razem już w czwartek mamy dla Was streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłość – aż do 24 listopada! Dzieje się bardzo wiele, szczególnie w życiu Artura, seks Marysi i Szymona, Radek i Nikola biorą błyskawiczny ślub, coraz bliżej powrotu Pawła… i wiele więcej, między innymi rozstanie i wyjazd! Zapraszamy do sprawdzenia co nas czeka klikając poniżej!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


22 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1782 – 1786 (do 24 listopada)! WSPÓLNA NOC MARYSI I SZYMONA!!!

    • Zgadzam się z Tobą w 100%. Jestem fanką tego serialu, chociaż przyznam szczerze, że nie oglądałam go już od dwóch tygodni. Jak dla mnie poziom PM spada na łeb na szyję: Marysia i jej kolejne związki są kompletnie nienaturalne (Paweł, Stasiak, noc z Pawłem, Hubert, Szymon, z którym na 100% nie będzie zbyt długo, bo wraca Paweł), Kinga miała również wielu partnerów, ale dwójka dzieci, każde z innym facetem + rozstanie z Adamem to też już zaczyna się nie kleić. Wokół Sabiny również dzieje się zbyt dużo – skoro już Igor nie żyje i zaczęła spotykać się z Natanem, to może niech z nim będzie? Przecież ledwo skończył się wątek ze śmiercią jej męża, a już kolejna afera. W serialu zrobiło się zbyt dużo intryg, zawirowań, zdrad i negatywnych wydarzeń. Jedyną odskocznią, gdzie na ogół dobrze się dzieje jest Wadlewo (chociaż tam znowu dzieją się takie rzeczy, które się filozofom nie śniły…). Kochani scenarzyści, może poukładalibyście wreszcie stosunki między bohaterami? Bo taka ciągła wymiana partnerów i rozstania są bardzo nienaturalne i zniechęcające. Niech chociaż Kinga i Marysia na jakiś czas się ustatkują, dajcie nam odpocząć!

  1. ale gadacie znam dziewczyne co ma 2 dzieci z dwoma facetami rozstala się i teraz jest z innym… fajnie ciekawe dzieje się według mnie teraz marysia powinna się dowiedzieć ze jest w ciąży tylko nie będzie w stanie okreslic czy Szymona czy Huberta sandra urodzi dziecko które nie będzie Huberta Hubert będzie chciał wrocic do marysi ale przy niej będzie szymon . szymon powie Hubertowi ze marysia jest w ciąży i niewie z kim 🙂

  2. Ktory mezczyzna zostawilby zone i dziecko dla kobiety ktora rzekomo jest z nim w ciazy a ktora bardzo go zranila a swoja poprzednia rodzine bardzo kochal to niedorzeczne nie wyobrazalne i glupie ktos zle to wymyslil scenariusz to musial byc ktos mlody kto rodziny nie ma zrobil z huberta debila bo nikt normalny by tak nie postapil i tak nie wiadomo czy to jego dziecko i jeszcze ,biedna dziewczyna ma wrocic do poprzedniego partnera czyli pawla ktory w realu nie interesuje sie ich dziecmi i na planie poznal pania a. I zostawil ja z dwojka dzieci i nawet nie byl laskaw uczestniczyc na chrzcinach ,bo pani a. Miala inne plany ,ludzie miejcie litosc … A pani a. Zrozumie jak sama bedzie miala dziecko i spotka ja to samo bo tak bedzie to karma sie nazywa … Powodzenia:)

  3. Marysia będzie z Pawłem, to tylko kwestia czasu. z Szymonem to tylko będzie tylko zapomnienie, nic nie znaczące, ale Szymon pomyśli, że coś pomiędzy Nimi jest .

  4. Jak dla mnie ludzie nie macie racji . ! Wy chcielibyście aby było tak : Marysia całe życie była z Hubertem i żeby se żyli długo szczęśliwie. Ale to jest ,,PIERWSZA MIŁOŚĆ ” zrozumcie ten tytuł , że Marysia może mieć 100-stu chłopaków ale i tak wróci do swojej ,, PIERWSZEJ MIŁOŚCI ” .. O to chodzi w tym serialu .. a nie że Marysia jest Dziwka i wg ?! Tak nie piszcie po za tym to nie jest Moda Na Sukces :/ ! . A to nie jest życie realne tylko po prostu serial jak wam się nie podoba to nie oglądajcie , i nie krytykujcie filmu bo reżyser musi coś dawać jakieś emocje żeby były w tym serialu , związki i rostania .. no soryy ale takie jest moje zdanie bo to wy krytykując poniżacie serial . Trochę pomyślcie zanim zaczniecie krytykować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.