NIKOLA ŻEGNA SIĘ Z PIERWSZĄ MIŁOŚCIĄ – WIDEO!

Chcielibyście jeszcze ją zobaczyć?

Chcielibyście jeszcze ją zobaczyć?

W ostatnim tygodniu Pierwszej Miłości Nikola zostawiła Radka samego z kredytem i wyjechała do Londynu. Z tej okazji zapraszamy do obejrzenia wideo pożegnalnego aktorki. Czy jest szansa, by dziewczyna wróciła do Wrocławia? Czy z mężem to koniec, czy para da sobie drugą szansę? Jak aktorka wspomina fanów PM? Zobaczcie wideo z Anną Kózką!

PATRYCJA I DOMINIK WRESZCIE RAZEM?! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1915 – 1919 (aż do 8 czerwca)! Paweł nie żyje?! – ZOBACZ TUTAJ!


38 myśli nt. „NIKOLA ŻEGNA SIĘ Z PIERWSZĄ MIŁOŚCIĄ – WIDEO!

  1. ej ludzie wy nie potraficie odróżnić gry aktorskiej od rzeczywistości ? ona miała po prostu taką rolę, nikt z was nie ma prawa jej oceniać, ponieważ nikt z was jej nie zna tak naprawdę. Znamy ją tylko jako serialową Nikolę, taką miała rolę, odegrała ją świetnie, a to czy wróci czy nie to już będzie decyzja jej i reżyserów.

  2. Trochę mało inteligenta wypowiedź, no ale nie chcę się w to zagłębiać. 😉 Myślałam, że na zawsze żegna się z PM, a tu takie rozczarowanie. No nic… mam nadzieję, że jeśli już będzie musiała wracać to, że nie będzie z Radkiem, bo szkoda tylko chłopaka.

  3. Weście w końcu przestancie na wszystkich z serialu jeżdzić bo wam to się nic i nikt niepodoba a sami lepsi nie jestecie lepiej spójście na siebie a nie pepszycie na kogoś kogo w ogóle nie znacie

    • Borze co za tępa dzida. Ona naprawdę myśli, że jeszcze tu wróci ? Radek od zawsze kocha Jowitę i nie zostawi jej, bo tyle się o nią starał. A ta Nikolka niech zostanie z tym kredytem w tym Londynie i buduje chałupę za kasę Radka.
      PS. Rozróżniam rzeczywistość od fikcji, ale nie mogę znieść tego, że ona ma nadzieję na powrót. Niech już w końcu dadzą spokój z tym beznadziejnym wątkiem Nikoli i Radka. Teraz jest Jowita i Radek, i mam nadzieję, że tak zostanie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.