NIEZWYKŁY ŚLUB RADKA I NIKOLI – ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO!!!

radekinikola

PIĘKNY MOMENT!

2 września odbył się ślub Radka i Nikoli. W nietypowej scenerii, bo… pod mostem Milenijnym! Nagrania w Parku Szczytnickim dwukrotnie uniemożliwiła niesprzyjająca pogoda. Choć nie wszyscy szło po myśli pary młodej, ostatecznie wypowiedzieli oni sakramentalne „tak”… a doprowadzi do tego sama Otylia Jędrzejczak!

Radek i Nikola pobiorą się za sprawą Otylii Jędrzejczak, która w Pierwszej Miłości zagra samą siebie. Nikola postanowi przełamać własny lęk i potajemnie nauczy się pływać – wszystko dla swojego ukochanego. Radek poprosi dziewczynę o rękę… na basenie! Szczęśliwi poproszą Otylię, by została świadkiem na ich ślubie!

Wszystko potoczy się dość szybko – Radek i Nikola pobiorą się w niebanalnym miejscu, bo… pod Mostem Milenijnym z Odrą w tle! – W stylu Radzia – skwituje z uśmiechem Daga. Przygotowanie scenografii w tak specyficznym miejscu nie należało do najłatwiejszych, dlatego też nagranie ślubu i wesela zajęło ekipie serialu cały dzień, do później nocy! Poniżej zobaczycie jedyne dostępne w internecie wideo z tego wydarzenia!

Na ślubie zjawili się wszyscy przyjaciele nowożeńców – Błażej, Ola, Robert, Patrycja, Kaśka, Sabina, Daga oraz Mikser. Ostatnia dwójka nie będzie w dobrej relacji (co zauważy Błażej), również za sprawą Otylii, która zjawi się na zabawie w roli świadka. Daga i Otylia nie przypadną sobie do gustu, a słynna pływaczka spodoba się Mikołajowi. W tym ważnym dniu zabraknie jednak rodziców Radka i Nikoli.

TUTAJ zobaczycie zdjęcia z basenu z udziałem Otylii, Nikoli, Radka, Miksera i Dagi!

Nerwowo zrobi się, gdy długo nie będzie zjawiał się Kaśka z urzędnikiem stanu cywilnego, który ma tego dnia udzielić parze młodej ślubu w plenerze. Kaśka pomyli Park Szczytnicki (gdzie pierwotnie miał odbyć się ślub) z Południowym, ostatecznie jednak zdąży dotrzeć pod Most Milenijny i wszystko zakończy się happy endem! Potem już tylko huczne wesele do późnej nocy…

OGLĄDAJ ZDJĘCIA ZE ŚLUBU – KLIKNIJ TUTAJ!


30 myśli nt. „NIEZWYKŁY ŚLUB RADKA I NIKOLI – ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO!!!

  1. Radek, w mojej ocenie, jeden z większych idiotów w PM ożenił się…Trafił swój na swego. Nikola, absolutnie dęta postać, nudna, w ogóle niecharyzmatyczna, szkoda, że najprawdopodobniej zagości na stałe w serialu.

  2. nigdy bym nie pomyślała ze ten związek skonczy sie slubem no proesze was taki młody i juz slub a potem co wesole zycie w kawalerce z kaśka zaskoczyliście mnie mam nadzieje ze cos specjalnego dla nich wymysliliście zeby zapewnic nam jakaś atrakcje nie no zaskoczyliscie mnie radek i ślub z takim dzieckiem przeciez on powienien jezcze bawic sie zyc a nie ślub może jeszcze pieluchy?

  3. Wiecie co drodzy widzowie, tak wam się przyglądam wszystkim i powiem, że szukacie mojego serialowego mordercy tak gdzie nie trzeba 😀 Prawda potrafi być bardzo zaskakująca, ale Powodzenia 😀 hahahhah

  4. Radek powinnien być z Sabiną a jak z inną to nie z Nikolą .Jest to nudna postać a ta aktorka nie podoba nawet mi się pod kwestią grania.

  5. tak czytam te wasze komentarze to macie naprawde duze problemy , bo ja nie lubie jej , ona mogła byc z kims innym albo wql jej w serialu nie być .. masakra !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.