NAJNOWSZE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1752 – 1756 (do 13 października)!

Agata zazdrosna o Natana! fot. ATM Grupa

Agata zazdrosna o Natana! fot. ATM Grupa

Dziś przekonacie się, co czeka nas w Pierwszej Miłości aż do 13 października! Czeka nas wiele emocji, głownie z Agatą, Sabiną, Natanem, a także Marysią, Hubertem czy Sandrą. Między tymi trójkami będzie bardzo gorąco. Zaskakującą decyzję podejmie Aurelia, a Artur zaprosi Beatę na kolację! Zapraszamy do czytania!

1752
Hubert ma za złe Sandrze, że o wszystkim dowiedział się ostatni. Marysia boi się, że Hubert od niej odejdzie, by założyć rodzinę z Sandrą. Nie ukrywa, że nie wierzy w ciążę Sandry. Beata wraca do Wrocławia. Nie zdradza powodów, dla których nie pracuje w firmie Artura. Kinga zakłada, że ją zwolniono. Szczepan nie chce rozstawać się z synem, będąc z nim w konflikcie. Zjawia się w mieszkaniu „Kaśki”, by z nim spokojnie porozmawiać. Spotkanie przebiega dość burzliwie.

OLGIERD ZABIŁ IGORA!!! – TUTAJ!

1753
Beata prosi Kingę, by przyjęła ją do pracy do Barbariana. Grzegorz ma okazję poznać córkę Karola, Agatę, która urodziła się, zanim ten ożenił się z Grażyną. Agata agresywnie reaguje na Króla, sądząc, że jest on kochankiem Grażyny. Hubert i Sandra zjawiają się w klinice Marka na badania. Żukowski jest zmieszany, widząc partnera Majki z byłą żoną. Tymczasem Sandra zdradza Hubertowi, że zamierza wrócić do Katowic. Hubert mówi Marysi, że nie zamierza zostawić dziecka. Majka wie, że siłą nie przekona go, żeby został z nią i Julką.

Nowy zwiastun wideo przyszłego tygodnia PM – TUTAJ!

SANDRA WYZNAJE, ŻE JEST W CIĄŻY Z HUBERTEM, TO JUŻ KONIEC MARYSI I HUBERTA!!! ZOBACZ HITOWE ZDJĘCIA! – TUTAJ!

1754
Majka pyta Huberta, jak wyobraża sobie życie, po tym gdy uzna dziecko Sandry. Schultz deklaruje, że nie zamierza zostawić dziecka, i prosi Majkę, by postarała się to zrozumieć. Następnie Hubert zachęca Sandrę, żeby przeprowadziła się do Wrocławia. Agata próbuje zastraszyć Karola. Zamierza wyłudzić od niego kolejne pieniądze na życie i kontynuację studiów w Stanach Zjednoczonych. Weksler odmawia sponsorowania jej dorosłego życia. Agata jest zazdrosna o Sabinę.

ARTUR, KINGA, BEATA I ANGELIKA DOPADAJĄ FILIPA!!! ZDJĘCIA – TUTAJ!

1755
Marysia mówi Hubertowi, że nie będzie godzić się na sytuację z Sandrą. Schultz wścieka się, kiedy Majka przyznaje, że poprzedniej nocy zrobiła Sandrze awanturę. Aurelia zabiera Ryśka do dentysty we Wrocławiu. Korzysta z okazji, by wybrać się na zakupy. W mieście wpada na Bogusia, brata Seweryna. Mężczyzna zaczyna ją adorować. Agata opowiada Sabinie o konflikcie z ojcem i problemach finansowych. Jest świadkiem rozmowy telefonicznej Sabiny z Natem. Tego samego dnia wybiera się do szpitala, gdzie pracuje sympatia jej siostry.

Poprzednie streszczenia odcinków TUTAJ!

MARYSIA ALKOHOLICZKĄ PO ROZSTANIU Z HUBERTEM!!! PAWEŁ POMOŻE, CZY ODBIERZE JEJ DZIECKO?! – TUTAJ!

1756
Agata specjalnie wpada pod koła samochodu Natana. Odmawia pomocy, ale bierze numer telefonu do Natana, by w przypadku komplikacji skontaktować się z nim. Wieczorem, w trakcie randki Natana i Sabiny, Agata kontaktuje się z lekarzem, symulując problemy ze zdrowiem. Aurelia podejmuje decyzję o wyprowadzce z Wadlewa. Zostawia na stole list dla Mariana, w którym informuje go o wyjeździe. Artur zaprasza Beatę na kolację. Dziewczyna przekłada spotkanie na inny termin. Karol jest wściekły, kiedy dowiaduje się, że Agata kontaktowała się z Sabiną.

Jak Wam się podoba? Które wątki interesują Was najbardziej? Siostra Agaty? Trójkąt Majka, Hubert i Sandra? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


43 myśli nt. „NAJNOWSZE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1752 – 1756 (do 13 października)!

 1. Boże to już jest mega żałosne! Teraz niby ta Agatka odbija Sabinie Natana , Hubert odchodzi od Marysi, Aurelka od Mariana, NIc innego niż w modzie na sukces. Same zdrady i morderstwa. Najlepiej niech wszyscy zgina i koniec serialu;/ Majka wpadnie w alkoholizm pojawi się Paweł i będą razem a w rzeczywistości patrzeć na siebie nie mogą-to troche chore :(;/

    • Popieram cie. Wlolelibyście żeby każdy odcinek wyglądał tak :
     Majka z Hubertem wiodą spokojne życie restauracja i takie tam . Sabina żeni się z Natanem żyją długo i szczęśliwie. Radek żeni sie z Nikolą żyją długo i szczęśliwie. To samo robi Mikser, Śmiałem, Artur i reszta par.. I co ależ emocjonujący serial by powstał …

 2. mam nadzieję że tej głupiej Agacie nie uda się odbić Natana bo z Sabinką bylilby swietna parą,Hubert niech spiernicza mam go dość,Majka powinna być Szymkiem bo tylko on jej we wszystkim pomaga i wspiera,opiekuje się Julką,chyba nie musze wymieniać dalej, co wy macie z tym Pawłem boże ludzie!!!!przecież to debil zostawił Majke z Julką i tak poprostu mają do siebie wrócić???według mnie Paweł tu tylko niepotrzebnie namiesza,zgadzam się z powyrzszą wypowiedzią przecież seriale są po to żeby ciekawić a nie nudzić

 3. Śmiałek powinien w końcu poprosić Aurelię o rękę..jak długo ma zamiar ją zwodzić/ TO ATRAKCYJNA KOBIETA I NIE DZIWIĘ SIĘ,ŻE INNY ZAWRÓCI JEJ W GŁOWIE

 4. Dno, wątek z ciążą Sandry jest prymitywny, nierealny i mocno oklepany w naszych serialach; powrót Krzyżanowskiego do serialu to prawdziwa porażka; wątek policyjny w prowadzonym śledztwie to jest mega porażka … scenarzysta powinien się skonsultować i zasięgnąć merytorycznej opinii bo to co pokazuje to bzdury, bzdury i bzdury …

 5. Pierwsza miłość”. Marysia nie wróci do Pawła! Aneta Zając nie będzie musiała grać z Krawczykiem?

  Czy powrót Pawła z Niemiec oznacza, że Marysia znów będzie ze swoją pierwszą miłością, a zarazem ojcem Julki? Nic nie jest jeszcze postanowione, bo wszystko zależy od scenarzystów, ale agentka Anety Zając wątpi, żeby aktorka wróciła do Mikołaja Krawczyka w serialu.

 6. – Na razie nawet scenarzyści dokładnie nie wiedzą, jak potoczą się losy bohaterów „Pierwszej miłości”. Mikołaj faktycznie ma wrócić na plan, jednak nie sądzę, by produkcja narażała Anetę na dyskomfort wspólnych scen – powiedziała dwutygodnikowi „Flesz” Anna Adamiak, menedżerka Zając.

  A wy sie tak podniecacie ze wrócą do siebie w serialu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.