Najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości 1682 – 1686 (do 14 kwietnia)! Nikola ostatecznie z Radkiem!

Będzie groźnie!

Będzie groźnie!

Zapraszamy do czytania najnowszych streszczeń odcinków Pierwszej Miłości, aż do 14 kwietnia! Sprawdź co nas czeka! Między innymi Nikola ostatecznie odchodzi od Juliana i przeprowadza się do Radka, w Wadlewie pojawiają się nowi bohaterowie, na wyjeździe Radka i Marcina dochodzi do strzelaniny, Beata dowiaduje się o zachowaniu Filipa w stosunku do Sandry! Zapraszamy do czytania!

1682
Emilka chce wrócić do panieńskiego nazwiska. Bartek stara się przekonać Ryśka do przyjęcia nazwiska żony. Marcin informuje Radka o przyspieszonym terminie wyjazdu do niemieckiej hurtowni. W trakcie podróży Radek uświadamia sobie, że bierze udział w nielegalnym procederze, ale jest już za późno, by się wycofać. Filip i Sandra udają się na spotkanie z przedstawicielami firmy, dla której Hubert ma zorganizować rajd. Filip liczy na nawiązanie bliższej relacji z Sandrą.

Sabina i Igor na ślubnym kobiercu! Nowe informacje i zdjęcia! TUTAJ!

1683
Podczas nielegalnej akcji na terenie hurtowni doszło do strzelaniny. Sylwek, kolega Marcina, został ranny. Mimo protestów Marcina Radek odwozi Sylwka do zaufanego lekarza, Juliana. Filip natarczywie podrywa Sandrę, co bardzo ją denerwuje. Hubert ratuje byłą żonę z kłopotliwej sytuacji. Schultz rezygnuje ze współpracy z Filipem. Nikola uświadamia sobie, że związek z Julianem był błędem, a prawdziwe uczucie łączy ją z Radkiem.

Zdjęcia z nowego wątku z Wojtkiem, Marlenką i innymi – TUTAJ!

1684
Nikola rozstaje się z Julianem i wprowadza do Radka. „Kaśka”, zaaferowany wakacyjnym wyjazdem, odstępuje parze własny pokój. Matka Nikoli nie potrafi zrozumieć decyzji córki. Sandra kategorycznie odmawia dalszej współpracy z Filipem. On stara się wytłumaczyć, ale dostaje od Sandry w twarz. Beata jest świadkiem tej sytuacji, podejrzewa, że jej mąż ma romans z Sandrą. Wybucha płaczem.

Masa zdjęć z sensacyjnych akcji między Radkiem, Nikolą, Marcinem i Julianem – TUTAJ!

1685
Beata domaga się od Filipa wyjaśnienia dwuznacznej sytuacji, której była świadkiem. Mąż zaprzecza, jakoby miał romans z Sandrą. Między małżonkami wybucha kłótnia. Beata wyrzuca Filipa z domu. Do Wadlewa przyjeżdża kolega Wojtka, Rączka, w towarzystwie ochroniarzy. Informuje Wojtka, że niedawno został ojcem. Pomiędzy Filipem i Hubertem dochodzi do konfliktu z powodu podziału zysków z organizacji rajdu. Grzegorz nieustannie poucza ochroniarzy Grażyny, aby w końcu ich zwolnić.

TUTAJ – zwiastun wideo przyszłego tygodnia!

1686
Rączka stara się wmówić Wojtkowi, że jest ojcem dziecka nastoletniej Marleny. Wojtkowi nie udaje się mu tego wyperswadować. Dopiero rozmowa z Marleną wyjaśnia nieporozumienie. Okulska prosi Patrycję, by dała Mirce korepetycje z fizyki. Pomimo wzajemnej niechęci dziewczyny spotykają się, by wspólnie się uczyć. Chwila szczerej rozmowy sprawia, że wybaczają sobie ostatnie nieporozumienia. Błażej informuje Grażynę o zwolnieniu ochroniarzy przez Grzegorza.

Jak oceniacie powyższe streszczenia? Jakie wątki interesują Was najbardziej? Filip i Sandra? Radek i Marcin, a może Nikola? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


38 myśli nt. „Najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości 1682 – 1686 (do 14 kwietnia)! Nikola ostatecznie z Radkiem!

  1. Ja najbardziej lubie Igora i Sabine : ) Oni chociaż nie nudzą jak Ci z Wadlewa u.u
    Wadlewo nigdy nie było ciekawe! zrobcie cos z tym !!!

  2. Czytasz ten komentarz, twój rodzic umrze w ciągu pięciu lat. Aby cofnąć klątwę, skopiuj ten komentarz na 5 zdjęć. Powodzenia ps. to działa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.