Najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości 1648 – 1652 (do 24 lutego)!

Czy Filipow zdąży postrzelić Anetę?!

Świeżutkie streszczenia odcinków Pierwszej Miłości aż do 24 lutego specjalnie dla Was! Cała noc ciężkiej pracy, byście mieli co czytać z rana… Tak więc rozgośćcie się, umyjcie ręce – podano do stołu! 😉

1648
Wkurzony taksówkarz Gutek postanawia zemścić się na osobie, która urządziła sobie z niego pośmiewisko. Dość szybko orientuje się, że we wszystkim maczał palce Błażej. Spuszcza chłopakowi łomot i zarzeka się, że popamięta go na długo. Po wyjaśnieniu sobie wszystkich nieporozumień z Wojtkiem, Justyna jest gotowa wrócić do domu. Wiktoria oznajmia, że jedzie razem z nią. Fabian postanawia dać Patrycji kolejną szansę. Boi się jednak tego, że dziewczyna ma większe doświadczenie w sprawach łóżkowych niż on. Przerażona Malwina błaga Ryśka o pomoc, gdyż już od kilku dni dostaje listy z pogróżkami. Dominik prosi Patrycję, by jak najszybciej przyjechała do szkoły. Na miejscu zastaje kompletnie pijaną Mirkę.

Czytaj TUTAJ o metamorfozie Marysi! I w wyglądzie i w życiu!

1649
Rysiek bardzo poważnie traktuje listy, które od pewnego czasu dostaje Malwina. Również Wojtek wydaje się być bardzo przejęty całą tą sytuacją. Sugeruje, że od teraz powinna ona mieć swoją ochronę. Proponuje jej, by na czas śledztwa przeniosła się do Śmiałków. Malwina jest wzruszona jego zatroskaną postawą. Kacper spotyka się z Rajmundem w areszcie. Ten utrzymuje, że na własną rękę poradzi sobie z Filipowem i sam jest w stanie zapewnić bezpieczeństwo Jakubowi. Odmawia, by polska policja pomogła mu schwytać Filipowa. Kacper zamierza zabrać Jakuba z domu Marysi, żeby chronić go we własnym zakresie. Hubert nie zamierza tego tak zostawiać. Aneta odbiera niepokojący telefon od Borysa. Gangster informuje ją, że Rajmund wychodzi na wolność, a jej zadaniem jest mieć cały czas Jakuba na oku.

Czytaj TUTAJ poprzednie streszczenia odcinków!

1650
Marysia z dziećmi, pod opieką Szymona, wyjeżdża poza miasto. Hubert oddycha z ulgą. Prosi Sandrę, by poinformowała Rajmunda, iż jego syn jest ukryty w bezpiecznym miejscu. Sandra nie może uwierzyć, że przez byłego męża straciła panowanie nad całą sytuacją, tym samym wydając na nich wszystkich wyrok. Hubert deklaruje, że odda chłopaka dopiero wtedy, kiedy jego rodzina będzie bezpieczna. Sandra pospiesznie informuje Anetę o zmianie planów. Aneta zamiera, kiedy dowiaduje się, że Jakuba nie ma we Wrocławiu. Teraz obawia się również i o swoje życie. Filipow daje jej 24 godziny na odnalezienie chłopaka. Grażyna proponuje Grzegorzowi, by razem zamieszkali. Pomimo początkowych oporów i strachu przed opuszczeniem dorosłych dzieci, Król postanawia zaryzykować. Kaśka namawia Radka, żeby wreszcie zapomniał o Nikoli i się „zresetował”. Proponuje mu wspólną imprezę.

Czytaj TUTAJ o wszelkich szczegółach dramatycznego wątku!

1651
Grzegorz zbiera się na odwagę, by poinformować dzieci o swojej wyprowadzce. Obawiając się najgorszej z możliwych reakcji, dzieci ku jego zaskoczeniu dają mu błogosławieństwo i entuzjastycznie wypowiadaj ą się o jego pomyśle. Radek i Mikser kontemplują swoją nieciekawą sytuację miłosną. Obydwaj leczą złamane serca po przednich związkach. Mikołajowi ostatecznie udaje się wyciągnąć Radka z domu, by razem z nim obsłużył jeden z bankietów podczas zjazdu chirurgów. W trakcie imprezy przeszłość wraca jak bumerang… Aneta w bardzo delikatny sposób stara się zdobyć jakiekolwiek informacje od Huberta i Kingi na temat miejsca pobytu Marysi i dzieci. Czas upływa, a ona nadal nie ma żadnych informacji dla Filipowa.

Zobacz TUTAJ masę zdjęć z finału dramatycznego wątku!

1652
Nikola jest zaskoczona obecnością Radka na bankiecie, zorganizowanym z okazji zjazdu chirurgów. Przyrzeka, że wszystko mu wyjaśni, ale w innych okolicznościach. Wedle obietnicy, zjawia się w jego mieszkaniu następnego dnia. Już dłużej nie musi ukrywać przed nim, kim jest, i kim był mężczyzna, z którym przyszła na bankiet. Radek czuje, że był dla Nikoli tylko seks-zabawką. Rysiek nadal bezskutecznie prowadzi dochodzenie w sprawie pogróżek, które dostaje Malwina. Pod osłoną nocy, ktoś wypisuje na jej sklepie kolejne groźby. Artur odwiedza Kingę. Jest szczęśliwy widząc, że u niej i Adama wszystko powoli zaczyna się układać. Jest bliski, by otworzyć się przed nią i wyznać jej, że nadal coś do niej czuje. Tymczasem Adam dowiaduje się, że przedstawienie muzyczne, w którym występuje, będzie wystawiane w różnych krajach Europy, a tournee potrwa cały rok.

Jak podobają Wam się streszczenia odcinków? Będzie ciekawie? Który wątek pasjonuje Was najbardziej? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


59 myśli nt. „Najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości 1648 – 1652 (do 24 lutego)!

 1. Ja czekam z niecierpliwością na odcinki z Arturem.
  Już dawno go nie było w tym serialu.
  Niech częściej pokazują jego w tym serialu…

 2. Ja mam pytanie co do tej reklamy na polsacie jak Igor oświadcza się Sabinie , o której godz. mniej więcej ją puszczają ,bo nigdy nie mogę trafić : )
  pozdr. 😀

 3. W tym serialu już są takie bzdury, że czasem mam wrażenie, że bardziej wartościowe rzeczy są w Świecie wg Kiepskich. Każdy z każdym sypia, o ilości zamachów i terrorów można by niejedną książkę napisać. A najlepsze jest to, że aktorzy się na to godzą- no ale cóż, za pieniądze można wszystko sprzedać- także swoje JA.

 4. a mnie sie wydaje ze pod tymi grozbami bedzie stala ta kolezanka wojtka ktora przyjechala…wogole ten serial robi sie juz jak moda na sukces kazdy z kazdym byl juz w zwiazku to mial byc normalny serial a jest juz kryminalny ….starsze odcinki byly o wiele lepsze pozdrawiam

 5. No to będzie się działo tak naprawde to u wszysttkich jest ciekawie , jednak moim zdaniem najciekawiej to jest u Mawiny ciekawe kto te pogróżki do niej pisał wątpie żeby Justyna wyglądała na fajną dziewczyne nie mogę się już doczekać kolejnych odcinków <33

 6. Jak dobrze że jest ten wątek Nikoli i Radka bo inaczej to bym zwariowała ! mam dość Huberta i Marysi i tego całego wątku . Robi się męczący …

 7. Wszyscy pięknie grcie w tym filmię każda osoba mi się podoba dlatego że macie fajne role!!!!!!!!!!!!:)<3:):):):)!!!!!!!!!*********…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.