Najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości 1609 – 1614 (aż do 23 grudnia)! Artur ośmiesza Adama – chce wrócić do Kingi!!!

Pierwsza, wielka miłość… wróci?!

Mamy już dla Was najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości, aż do 23 grudnia! Sprawdź co czeka nas w PM w odcinkach 1609 – 1614, a będzie się działo! Grażyna coś ukrywa, Robert i Ola pracują w jednej firmie, gdzie w dziewczynie fascynuje się Eryk, masa nowych postaci w Wadlewie, a Artur ośmiesza Adama – chce by Kinga do niego wróciła! Zapraszamy do czytania!

1609
Mieszkańcy Wadlewa postanawiają odnaleźć Wojtka i sprowadzić go z powrotem do miasteczka. Zlecają to zadanie Ryśkowi. Grzegorz zdobywa się na odwagę i wyznaje Grażynie, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń. Okazuje się, że ona odwzajemnia jego uczucie. Tragiczny wypadek Huberta poprawia relacje pomiędzy Marysią a jego byłą żoną, Sandrą. Lekarze wybudzają Huberta ze śpiączki farmakologicznej.

1610
Hubert wybudził się ze śpiączki. Śmiałek domyśla się, że Wojtek pojawił się w Wadlewie z powodu tęsknoty za Malwiną. Grażyna odrzuca deklaracje uczuciowe Grzegorza i proponuje mu przyjaźń. On podejrzewa, że jej zachowanie związane jest z rozwojem choroby nowotworowej. Podczas rozmowy z matką Szymon wspomina wypadek brata, Zbyszka, który wydarzył się kilka lat wcześniej. Jego skutki były tragiczne – Zbyszek stał się inwalidą.

1611
Marysię dręczy poczucie winy z powodu Szymona. Chyba zbyt pochopnie obciążyła go odpowiedzialnością za wypadek Huberta. Magda i Jerzy przyjeżdżają do Wadlewa z osiołkiem. Śmiałek interpretuje to zdarzenie jako znak z nieba. Matka pociesza Szymona, a on przeprasza brata za tragiczny w skutkach wypadek sprzed lat. Robert i Ola rozpoczynają pracę w jednej firmie.

Czytaj TUTAJ następne streszczenia – na 2013 rok!

1612
Adama coraz bardziej przytłacza nawał obowiązków w firmie Artura. Nagany ze strony Wrońskiego są coraz częstsze. Mimo to Artur przyznaje Adamowi premię uznaniową. W domu Śmiałka pojawiają się Marcel, Konrad i czarnoskóry Bernard, którzy przynoszą podarunki dla Magdy i Jerzego. On widzi w tym analogię do trzech króli w Betlejem, czym denerwuje Aurelię i Emilkę. Szef Oli, Eryk, jest zafascynowany nową pracownicą. Od Roberta dowiaduje się, że to jego była dziewczyna.

Obejrzyj TUTAJ zwiastun wideo odcinków w najbliższym tygodniu

1613
Marta stara się przekonać Grażynę do przeprowadzenia szczerej rozmowy z Grzegorzem. Adam wpada w szał po kolejnej naganie ze strony Wrońskiego. Rozbija drukarkę i rzuca Wrońskiemu kilka przykrych słów, po czym wychodzi. Pozostali pracownicy są świadkami tego incydentu. Wojtek chce odzyskać uczucie Malwiny. Przygotowuje romantyczną niespodziankę w jej domu.

Czytaj TUTAJ poprzednie streszczenia odcinków

1614
Po awanturze Kinga stara się bronić męża przed Arturem. Kulczycki chce ośmieszyć Adama przed żoną. Wciąż marzy o tym, aby Kinga wróciła do niego. Śmiałek i Bartek przestrzegają Wojtka przed Florkiem, który nadużywa alkoholu i potrafi być nieobliczalny. Niespodziewanie Florek zjawia się z bronią w domu Śmiałka. Nowym lokatorem Sandry jest trzynastoletni Jakub.


Co sądzicie o nadchodzących wydarzeniach w Pierwszej Miłości? Które sytuacje interesują Was najbardziej? Kinga oraz Artur czy coś innego? Piszcie w komentarzach, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


85 myśli nt. „Najnowsze streszczenia odcinków Pierwszej Miłości 1609 – 1614 (aż do 23 grudnia)! Artur ośmiesza Adama – chce wrócić do Kingi!!!

 1. Od kiedy niby ADAM jest MĘŻEM Kingi ? Czasem wydaje mi się, że Ci co zajmują się tą stroną sami nie oglądają PM i żywcem sobie ściągają te „informacje” nie czytając wcale co jest tam napisane. Ostatnio też mężem Marysi był Hubert, a niedługo może będą tu pisali, że mężem Patrycji jest Fabian. -,-

 2. Każdemu czasami zdarzają się przeoczenia, ale fakt – trochę błędów jest. Co prawda kompletnie nie rozumiem dlaczego Marysia i Hubert się jeszcze nie poprali (tak z normalnego punktu widzenia), przecież Julka się odnalazła – nie mogli się pobrać później? Co prawda i tak wolałabym, żeby Marysia była z kimś innym, bo Hubert jest raczej nudny i łatwo nim manipulować (Sandra). Co do Adama – moim zdaniem to taka ofiara losu, on jest tancerzem i chce tańczyć, nieważne, że ma rodzinę na utrzymaniu. Jak już dostał taką robotę, powinien się ogarnąć i zacząć się starać, bo niestety w tym kraju nie ma miejsca dla tancerzy

  • nie POPRALI ? chyba POBRALI 😀

   raczej Hubert nie pierze Marysi ( ani w pralce ani jej nie bije xd ) tak samo jak ona jego xD

 3. Szkoda mi Szymona – Marysia nie potrzebnie go oskarżyła o spowodowanie wypadku Huberta. Tak mi się smutno zrobiło jak przeczytałam, że przeprosi Zbyszka…

  A w Wadlewie to już chyba nie mają co robić!

  • Straszny życiowy nieudacznik z tego Adama. Nic nie potrafi robić, wygląda idiotycznie z resztą tak nawet się zachowuje. Kinga już dawno powinna go zostawić dla Artura. W koncu kiedyś lubiła „niegrzecznych” chłopców tzn. tego Kubę [jeżeli dobrze pamiętam] ojca Tomeczka który był ćpunem, Artura który wyrywał ciągle same dziewczyny. Z resztą jego rola też już nie jest aż taka ciekawa. Zawsze przy nim same dziewczyny, a teraz taki dojrzały, samotny. Według mnie to do niego kompletnie nie pasuje.

 4. Już w tym Wadlewie to sami nie wiedzą co mają wymyślić xD ciągle ktoś przyjeżdża… bez sensu. Mogli by rozwinąć wątek Patrycji i Fabiana.. Coś nowego a nie ciągle to samo.

 5. Sądzę że Kinga powinna być z Arturem a ten Adam niech się wypcha to taka sierota jak Hubert najlepiej niech zostaną pedałami i polecą za granicę hahahahahah 😀 !!!

 6. I to ma być normalny serial, czy uważacie, że w normalnym życiu sytuacje typu chęć powrotu do siebie po „100 latach” miałyby miejsce?! Przecież to jest kompletna paranoja! Aby nie było, że tak sobie tylko mówię to ustosunkuję się teraz do kilku zajść w serialu:

  „Grzegorz zdobywa się na odwagę i wyznaje Grażynie, że czuje do niej coś więcej niż przyjaźń. Okazuje się, że ona odwzajemnia jego uczucie”

  Niedawno do szaleństwa zakochany był w Renacie, płakał jak odchodziła, upijał się w barze, minęła chwila, a już „coś czuje” do Grażyny, to coś ta jego miłość do Reni nie była zbyt silna skoro tak szybko znalazł sobie pocieszenie u innej, a ona od razu czuje to samo, jakżeby inaczej, niedługo okaże się, że i Ola zakochana jest w Grażynie – jak cała rodzina Królów to cała!

  „Tragiczny wypadek Huberta poprawia relacje pomiędzy Marysią a jego byłą żoną, Sandrą”

  Jasny gwint, nienawidziły się, że oczy by sobie wydrapały, teraz nagle poprawiają się ich relacje, niedługo będą wielkimi przyjaciółkami

  „Magda i Jerzy przyjeżdżają do Wadlewa z osiołkiem”

  Wiozą osiołka do Wadlewa? Po co, co to właściwie ma wnieść do serialu? Chyba upewnić widza, że ten serial idzie w złym kierunku

  „Szef Oli, Eryk, jest zafascynowany nową pracownicą. Od Roberta dowiaduje się, że to jego była dziewczyna”

  Normalna kiepska telenowela, spojrzał na nią i już jest zachwycony, za moment będzie w niej strasznie zakochany, chociaż tak

  „Adam wpada w szał po kolejnej naganie ze strony Wrońskiego. Rozbija drukarkę i rzuca Wrońskiemu kilka przykrych słów, po czym wychodzi.”

  Wiadomo, że Adam i Kinga mają teraz mało pieniędzy, więc Adamowi powinno zależeć na pracy, o którą jak wiadomo jest teraz ciężko. W prawdziwym życiu człowiek zacisnąłby wargi i pracował dalej mimo wszystko. Ale w serialu on sobie wychodzi i zdaje mi się, że niedługo znajdzie jakąś inną pracę, może nawet ona sama do niego przyjdzie?

  „Po awanturze Kinga stara się bronić męża przed Arturem. Kulczycki chce ośmieszyć Adama przed żoną. Wciąż marzy o tym, aby Kinga wróciła do niego”

  Minęło już wiele lat odkąd Kinga była z Arturem, rozstawali się i zchodzili się wiele razy, teraz znów samo.
  Normalnie nikt już by nie chciał tego ciągnąć chociażby na wzgląd na Kingę, która ma już własną rodzinę.
  Poza tym Kinga chyba nie jest żoną Adama, chyba, że przeoczyłam ślub bo można się już w tym pogubić.

  Beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja

  • ja sie w ktące do grazyny i grzegorza ! moze wcale renaty nie kochał a upił sie bo jako ze został zdradzony stracił meski honor musiał sie jakos wyzyc ! a to ze miedzy grazyna a grzegorzem było cos wiecej niz przyjazn było widac juz wczesniej widac było ze wkrótce z grzegorzem bedzie ! ja to predzej myslałam ze to on zdradzi renate z grazyna a jak widac rezyseria inaczej postanowiła tym lepiej ! a renata widac było po jej wyrazach twarzy ze tez nie była zadowolona jak grzegorz odwiedzał grazyne <3

 7. Ja sie pytam co sie stalo z patrycja i fabianem to moj ulubiony watek . 🙂 dawno juz o nich nie czytalam w streszczeniach :-\

 8. Ja sie pytam co sie stalo z patrycja i fabianem to moj ulubiony watek . 🙂 dawno juz o nich nie czytalam w streszczeniach :-\

 9. Ah, ta Pierwsza Milosc juz sie tak dlugo ciagnie! Dla mnie to juz NUDA! Ogladam ja od malego, juz mial byc koniec;) A teraz;( Szkoda Mowic

 10. Troszkę, nuda, troszkę bardzo. Nie lubie wątków z Wadlewem, wkurzają mnie, i nie będe ich oglądać…
  Dajcie Sabine Igora- no właśnie co z nimi?
  Daga, Mikser, Fabian, Patrycja, i cała reszta..
  Tak samo wkurza mnie głupi Rajmund.

 11. Ten serial to jedna wielka beznadzieja jest teraz, a na tym blogu pojawia się coraz więcej błędów i to błędów rażących. Kiedyś blog był zdecydowanie lepszy, a teraz mam wrażenie, że wszystko tutaj robione jest na odwal się, teraz idzie na ilość newsów, a nie jest patrzone na jakość co jest błędem!

  • Nazywala sie Andżelika? o lol juz nie pamietam . Pmaietam ze jak pocalowala artura to sb przypomniala to bylo bez sensu ale okej ;D

 12. Jak Marysia mogła myśleć, że Szymon specjalnie spowodował wypadek; to że Szymon się w niej zakochał to nie znaczy że musi zabić Huberta!!! On nie jest jakimś psychopatą!

 13. W sumie nie wiem po co teraz Artur doczepia się do Kingi, ale w sumie całkiem fajna była z nich kiedyś para. Streszczenia nowych odcinków nie są zbyt ciekawe. Jesli chodzi o Wadlewo to tam zaczyna się już robic nudno. Chyba brak pomysłów. Bardzo spodobał mi się zwiastun na nadchodzący tydzień. Bardzo ciekawi mnie wątek Fabian i Patrycji. Co z nimi będzie dalej ?

 14. Kinga i Artur? Wszysko idzie ku początkowi… mają zamiar scenarzyści znowu połączyć tych dwoje? bez sens.
  I KUR****** BEZ SUNSU JEST TO ŻE NIE MOŻNA KOPIOWAC SWOJEGO KOMENTARZA JAK SIĘ GO PISZE !!!!! ZMIEŃ TO CZŁOWIEKU!!!!!

 15. Niech hubert zostanie pedalem i z Adamem uciekna za granice przed rajmundem a Kinga z Arturem bedzie to by bylo ciekawe hhahahahah ;D

 16. a ten adam? fakt taka niedorajda ze szkoda patrzec na niego moze bylo by ciekawiej jak on by mial jakis wypadek na dodatek razem z pierwszym synem kingi bo ten dzieciak tez do bani wtedy szybkie dwa pogrzeby i jakis ciekawy watek w zamian moze artur na otarcie lez ?szkoda bo to byl naprawde fajny serial a tak od roku to takie flaki z olejem mozna nie ogladac 10 odcinkow a i tak wiadomo o co chodzi czyli taka troche moda na sukces

 17. Ale nudny i beznadziejny ten film sie zrobił. normalnie az nie chce sie go ogladac, tylko nowych ludzi wprowadzaja a zaraz szybko gina albo wyjezdzaja. nudny jest i juz nie ogladam go

   • Po to tu wchodze, zeby wam napisac ze nudą juz wieje i ogladalnosc na pewno spadla, bo smalec, mydlo i powidlo sie robi z tego filmu.

    • nikt ci nie kaze oglądac a niektórzy lubia to ogladac wiec daj sobie spokój ja uwielbiam ten serial a ty jak go nie lubisz to tu nie wchódz jak cie to nie interesuje ! niektórych nie intersuja twoje głopie komentarze !!! 😛

 18. ja bym chciała żeby wy pokazali Sabine i Igora w odcinkach w pierwszej miłości bo tak mało ich pokazujecie w odcinkach a uwielbiam Sabine i Igora nie mogę się do czekać kiedy oni będą grali w naj bliszych odcinkach no dajcie szypciej w odcinkach ich wszyscy fani nie mogą się doczekać kiedy będzie grali Sabina i Igor ale razem sceny udzałem Sabiny i Igora by było super fajnie i ciekawie jak by te postać zaczeły grać proszę was dajcie ich

 19. Bardzo dobrze że Kinga będzie z Arturem 😉 Powinni być razem . Dla mnie pasują do siebie tak jak Szymon i Marysia.
  Adam to taki nudziasz wolę Artura;)

 20. do Karka coś tam .Ojcem Tomeczka był Kuba a nie jakiś typ co ją zgwałcił. Kuba był ćpunem ale potem się zmienił i przestał brać nawet pomagał młodym chłopakom wyjść z tego główna .

 21. jezu to Wadlewo to kąpletna porażka nie mają pomyśłów czy co, juz nie mam sily tego oglądać tylko Emilka ,Bartek , Malwina ,Wiktoria .Rysiek parodia ssię z tego robi, weżcie sie ogarnijcie mnie interesuje Fabian z Patrycją na o nich to już wgl nic nie piszą, noi jeszcze Maryśka z Szymobem tez przesadzi zacznie go oskarżać a on biedny bd miał wyżuty sumienia niepotrzebnie . Ta to też niewie czego chce , i Jak lokatorem sandry ma być 13 letni Kuba ??????? nierozumiem

  • masz racje bez sensowne i patrycja i fabian prosze was te tylko postacie sa takie normalne a reszta to dla mnie jakieś nie wiem jak powiedzieć brak słów zeby nie było fabiana i patrycji bym zrezygnowała ale jak on sie pojawił to to coś jest w tym ciekawego

 22. mnie to troche wkurza cały czas sie krecie tylko marysia jak nie marysia to paweł a teraz hubert i dla mnie to jest już nudne tylko ogldać marysia i jej hubert nie mogą czegoś wymyśleć i te całe ich walewo . dla mnie to nalepsze zeby było coś z fabianem patrycja to tak . i ta cała kinga z arturem zenade prosze was …. ok moze ktoś lubi ale cały czas tylko tak sie kreci od poczatku w tym serialu .,… bez sensu …. prosze was zeby było wiecej odcinków z patrycja fabianem bardzo zaciekawiła mi ta postać i niech oni bedą razem i nie ten fabian serialowy z ostanie

 23. Jakiś miesiąc temu temu straciłam nadzieję na coś nowego w serialu. Nie interesowały mnie sceny z Grażyną i Janem, Marysią i hubertem. Patrycja i Dragon wywoływali u mnie zażenowanie i odruchy wymiotne. Jednak dałam szansę pierwszej miłości i nagle miłe zaskoczenie: Fabian! ^-^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.