NAJNOWSZE STRESZCZENIA ODCINKÓW NOWEGO SEZONU PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1737 – 1741 (do 22 września)!

Karol u Igora tuż przed śmiercią - mógł zabić?!

Karol u Igora tuż przed śmiercią – mógł zabić?!

Już teraz najnowsze streszczenia przyszłych odcinków Pierwszej Miłości, aż do 22 września! Możecie przeczytać co czeka nas 3 tygodnie po rozpoczęciu nowego sezonu! To będzie tydzień bardzo ważnych wydarzeń. Związek Marysi i Huberta na włosku! Czy Karol jest zabójcą Igora?! Artur dowie Filipa?! Zapraszamy do czytania, bo jest co!

1737
Błażej spędza uroczy poranek w towarzystwie Benity. „Kaśka” liczy na to, że zawróci Włoszce w głowie urokiem osobistym. Beata postanawia opowiedzieć Hubertowi o intrydze, którą uknuli z Filipem, a na której on i Marysia ucierpieli. Schultz nie może uwierzyć, że pozwolił innym tak perfidnie zniszczyć swoje życie. Grozi jej, że nie zostawi sprawy. Adam zarzeka się, że nigdy nie wybaczy siostrze tego, co zrobiła. Kiedy ta czuje się bezradna, proponuje, że w ramach zadośćuczynienia wystawi im Filipa.

Nowe zdjęcia z nowego sezonu Pierwszej Miłości! Agata, Sabina, Daga i wiele więcej! – Zobacz TUTAJ!

1738
Hubert ma wyrzuty sumienia, że posądził Marysię o zdradę i spędził noc z Sandrą. Dominik nie potrafi zapanować nad złymi emocjami, które wzbudza w nim ojciec. Wykrzykuje mu prosto w twarz, że marzy tylko o tym, by umarł. Wieczorem koledzy odstawiają Bronka do domu w bardzo kiepskim stanie. Dominik wzywa pogotowie. Beata stara się przekonać Kingę i jej rodzinę, że chce pomóc w schwytaniu Filipa. Wszyscy podejrzewają, że jest to kolejna gra Beaty, która chce wydostać się z aresztu domowego.

SANDRA W CIĄŻY Z HUBERTEM!!! KONIEC ZWIĄZKU MARYSI I HUBERTA! POWRÓT PAWŁA! – Czytaj TUTAJ!

1739
Lekarz odmawia udzielenia pomocy Bronkowi. Tłumaczy, że pogotowie nie zajmuje się pijakami, a za nieuzasadnione wezwanie karetki płaci się kary. Dominik prosi lekarza, by zbadał ojca, gdyż ten nie oddycha. Okazuje się, że stan Bronka jest krytyczny i potrzebna jest operacja. Policja podstępem montuje podsłuchy w mieszkaniu Sabiny. Liczą na to, że w ten sposób zdobędą informacje na temat zabójcy Igora. Artur chce posłużyć się Andżeliką, by zwabić Filipa. Dziewczyna chętnie się zgadza.

Oglądaj pierwszy 1727 odcinek nowego sezonu już teraz TUTAJ!

1740
Mikser opowiada Dadze o propozycji, którą złożyła mu Marzena Zuber. Policjantka prosiła go, by zaangażował się w poszukiwania zabójcy Igora. Mikser postanawia sprawdzić ślady i dowody w mieszkaniu Igora. Beata szczerze przeprasza Marysię za krzywdę, którą jej wyrządziła. Wierzy, że jej i Hubertowi uda się odbudować związek. Majka tłumaczy jej, że nie da się cofnąć czasu. Sandra namawia Huberta, by zapomniał o tym, co się wydarzyło między nimi i wrócił do Marysi i Julki. Schultz nie potrafi sobie wybaczyć, że zdradził Majkę.

Poprzednie streszczenia odcinków TUTAJ!

TUTAJ oglądaj zwiastun wideo pierwszego tygodnia PM po wakacjach!

1741
Daga i Mikser dziwnie się zachowują. Sabina domyśla się, że chodzi o zabójstwo Igora i że podejrzewają o to jej ojca. Przyznaje, że byłby do tego zdolny. Postanawia rozwiać wszelkie wątpliwości i zapytać ojca wprost, czy ma z tym coś wspólnego. Majka nie może przeboleć słów Huberta, który powiedział jej, że to niemożliwe, by jeszcze kiedykolwiek byli razem. Prosi go o wyjaśnienia. Ten wyznaje jej, że w chwili słabości zdradził ją z Sandrą.

Jak oceniacie czekające nas odcinki? Czy Karol zabił Igora? Jakie będą dalsze losy Marysi i Huberta? Czy Artur dorwie Filipa? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


31 myśli nt. „NAJNOWSZE STRESZCZENIA ODCINKÓW NOWEGO SEZONU PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1737 – 1741 (do 22 września)!

 1. nudne wątki są !! tylko ciągle ta głupia Sabina,Grzegosz,Szymon i ciagle to samo obejrzyjcie sobie stare odcinki jak ich nie było np 702 tam były emocje lub 778 a nie takie dziadostwo !!! to już nie jest ten sam serial !

 2. A mogła by być Marysia z Szymonem ; D
  Przecież z Pawłem już była tyle razy ( a nie wchodzi się tyle razy do tej samej rzeki . ;( )
  I jak ona będzie z tym Pawłem to to będzie takie to przesłodzone niestety -_- . !
  Ale Kinga i Artur to jak najbardziej jestem na Tak .

 3. Sabina+Natan mmmm…. Marysia z Pawłem naprawdę przesadzone, Kinga z Arturem jak najbardziej i Patrycja z Fabianem byłoby super. Nudzi się już wątek wspolnej nocy Marysi i Szymona oraz zabójstwo Igora… strasznie długo ciągnące się te same wątki nie chce się oglądać. Mogłoby być więcej klimatu ze starych odcinków to prawda bo serial się strasznie zmienił nie zawsze na lepsze.

 4. ktoś nagórze napisał,że Natan zabił Igora… głupota! Natan nie mółg go zabić ,ponieważ ten będzie z Sabiną w serialu i więc jest to nie możliwe a po drugie po lekarzu już widać,że to nie zabójca tylko dobry człowiek. Igora zabił ojciec Sabiny i PRAWIE każdy to wie.

 5. też dla mnie jest to wszystko nudne dobrze że pokazują wadlewo jest się z czego pośmiać śmiałek itd…… a igora zabił chyba jego własny ojciec oni zawsze mieli złe relacje a wtedy miał okazje bo za dużo się działo i wiedział że będzie dużo podejrzanych.

 6. Wyjasnilo się! To ojciec sabiny zabił cytuję ,,sabina pyta wprost ojca czy zabil igora,, a w zwiastunie padło takie pytanie od sabiny.Zobaczcie sami i przeczytajcie streszczenie..banalne myslalam ze bd ciekawiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.