Metamorfoza Sabiny w nowym sezonie Pierwszej Miłości – ZDJĘCIA!

Jak Wam się podoba?

Jak Wam się podoba? fot. https://pl-pl.facebook.com/Pierwsza.Milosc.tv

W nowym sezonie serialu „Pierwsza Miłość” zobaczymy nowy image serialowej Sabiny. Od października będziemy oglądać odmienioną Urszulę Dębską. 26-letnia aktorka po zmianach ma teraz krótkie włosy. Czy ta metamorfoza prócz wyglądu dotknie również życia serialowej Wekslerówny? Czy wreszcie przestanie prześladować ją pech i źli ludzie?

Jak Wam się podoba Sabina w krótkich włosach? Czy w takich wygląda lepiej niż w długich? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.

Aneta Zając bez makijażu w meczu koszykówki! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

Która wersja lepsza?

Która wersja lepsza?


32 myśli nt. „Metamorfoza Sabiny w nowym sezonie Pierwszej Miłości – ZDJĘCIA!

 1. pry takim duzym czole nie pasuje jej to kompletnie.. od rzu przypomina mi sie hasło ‚ jest mi zimno, nie mam swetra , moje czoło ma pół metra”.

  nie żebym jej nie lubiła bo jest fajna, ale mając taki kształt głowy wybiera sie inne fryzury..

 2. lepiej w długich włosach wyglondała ale w kródkich też jej pasuje trzeba się przezwyczajić

 3. Jezu ludzie ale z Was KAESY mając długie zwiąż jej w kite i to na jeden ch…wychodzi.Sensacja by była gdyby zmieniła kolor na rażący bądź się ścięła na łyso…..

 4. W dłuższych włosach zdecydowanie lepiej wyglądała!Przy dłuższym nosie i wyższym czole powinna nosić grzywkę bardziej na czole!

 5. sabina wygląda dużo lepiej ale kiedyś była dużo ładniejsza. dobrze ze zmieniła fryzurę bo tą którą miała była okropna

 6. Rozumiem, że lato i gorąco, ale po co od razu tak niszczyć urodę ! Beznadziejnie teraz wygląda, wcześniej patrzyło się na nią z przyjemnością ;(

 7. Jestem fryzjerką i uważam , że ma dopasowaną fryzurkę do kształtu twarzy. Bardzo ładnie wygląda 🙂 pozdrawiam.

 8. Wtedy wyglądała o niebo lepiej, a krótkie włosy ją bardzo postarzają i wydłużają twarz. Mam nadzieję, że znowu je zapuści 😉

 9. ładny makijaż do tej fryzurki i będzie elegancko. co do długich włosów, owszem tak, ale pod warunkiem ze cięcie będzie przemyślane i ładnie wykonane a nie oklapniete, ze względu na to, że ma rzadkie włosy. . krótka fryzura dodaje tej objętości i nie jest trudno samemu ją ładnie ułożyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.