MELKA – NOWA POSTAĆ W PIERWSZEJ MIŁOŚCI! W KIM SIĘ ZAKOCHA?! WIELE HITOWYCH SCEN!

Stanie się ważną osobą w życiu Aleksa... i Marysi!

Stanie się ważną osobą w życiu Aleksa… i Marysi! fot: ATM Grupa

W życie Marysi i Aleksa wkracza Melka. Wraz z pojawieniem się niepełnoletniej dziewczyny, która żyje na granicy poprawczaka i więzienia, wspólne życie obojga zaczyna się komplikować. Im bardziej starają się pomóc Melce, tym mocniej sami zaczynają popadać w kłopoty. Tak bardzo, że ich bycie razem stoi pod znakiem zapytania. Dziewczyna przyczynia się też do gigantycznych problemów Aleksa w pracy.

Prywatnie, życie Aleksa zmierza w dobrą stronę. Gorzej w pracy. Komendant nie jest zadowolony z efektów jego działań. Aleks, znudzony patrolowaniem ulic, postanawia na własną rękę rozpracować gang samochodowy.

Melka (Ewa Jakubowicz) zostaje informatorem Aleksa. Niestety, nocna akcja zatrzymania nie udaje się. Cynk od dziewczyny okazał się fałszywy. Czy Melka specjalnie wprowadziła do w błąd?

Późnym wieczorem, Marysia natyka się przed kamienicą na pobitą Melkę. Bez wahania proponuje jej gorący posiłek i nocleg.

Aleksowi trudno uwierzyć, że Marysia wzięła pod dach obcą dziewczynę, obdarzając ją zaufaniem. Jest też zły na Melkę, że go pogrążyła, przekazując mu fałszywe informacje. Okazuje się, że Jolo – szef gangu samochodowego, to jej chłopak, któremu musi się niemal całkowicie podporządkowywać.

NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI!  – ZOBACZ TUTAJ!

Melka nie ma żadnej rodziny, która mogłaby się nią zaopiekować, a ewidentnie potrzebuje pomocy. Marysia rzuca propozycję, żeby, do czasu, aż uda się coś sensownego wymyślić, dziewczyna została u nich. Opieka nad nastolatką z tak trudną przeszłością, nie jest łatwa. Wkrótce dziewczyna okrada mieszkanie Marysi.

Aleks ma za złe Marysi, że jest tak naiwna. Majka jest jednak pewna swego – Melka to dobra dziewczyna.

PRZEDPREMIEROWO ODCINKI PIERWSZEJ MIŁOŚCI ONLINE – KLIKNIJ TUTAJ!

Melka wpada w oko Krystianowi, który za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się kim jest ta tajemnicza i oryginalna dziewczyna, która odwiedziła Marysię w knajpie.

Aleks jest lekko zaniepokojony faktem, że jakiś chłopak kręci się wokół Melki. Okazuje się, że miał rację. Ich randka kończy się na komisariacie policji.

NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 2025-2033 (do 8 lutego)!  – ZOBACZ TUTAJ!

Aleks daje jej szlaban na wychodzenie z domu. Sytuacja w domu pogłębia konflikt pomiędzy Marysią i Aleksem. Wychowywanie dorastającego dziecka powoduje liczne konflikty.

Niestety również sytuacja Aleksa w pracy zaczyna się komplikować jeszcze bardziej. Jolo składa zeznania, które obciążają policjanta – oskarża go o współpracę. Aleks zostaje zawieszony w pracy. Szansę, że oboje zaadoptują Melkę, spadły praktycznie do zera. Tymczasem o dziewczynie ciągle nie potrafi przestać myśleć Krystian… Zobaczcie wiele hitowych scen z tych wielu przyszłych chwil już teraz!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


13 myśli nt. „MELKA – NOWA POSTAĆ W PIERWSZEJ MIŁOŚCI! W KIM SIĘ ZAKOCHA?! WIELE HITOWYCH SCEN!

  1. ok…czyli na chwile było milo w zyciu Marysi i Aleksa…pewne będzie romans tej młodej i Aleksa,a Marysia znajdzie pocieszenie u harcerza…no tak to tylko serial i cos musi się dziac..

  2. Bez przesady ciagle cos u tej maryski jak nie romans z nauczycielem to strata pamieci to poronienie alkoholozm pawla romans pawla ten manuel pozniej chca ja zabic i tego szulca aleks ja wykorzystuje pozniej sa razem pozniej on ma te problemy za zabicie faceta pozniej ta chora baba z dzieckiem a teraz to.
    w zyciu zadnego człowieka sie tyle nie dzieje

  3. Jeśli chodzi o Melkę to jak jest wymalowana to przypomina mi „delikatniejszą” wersję aktorki która wcieliła się w rolę w filmie „Dziewczyna z tatuażem” 😉 A tak poza tym to Melka potrafi być wkurzająca ale może wyjdzie na ludzi dzięki Aleksowi i Marysi? 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.