MATEUSZ BANASIUK W TAŃCU Z GWIAZDAMI!

Fanki wniebowzięte?

Fanki wniebowzięte?

Kolejny aktor Pierwszej Miłości po Michale Koterski w drugiej edycji Tańca z Gwiazdami! Obok serialowego Kaśki na parkiecie zobaczymy również Mateusza Banasiuka, znanego i lubianego Radka! Warto wspomnieć, że zatańczy również Marcelina Zawadzka, która tuż przed wakacjami wcieliła się w rolę pielęgniarki Karola. Patrząc na tak zacną obsadę z Pierwszej Miłości nie będziemy narzekać na nudę…

Komu będziecie kibicować w drugiej polsatowskiej edycji TzG? Zawadzka, Koterski czy może Banasiuk? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.

Aneta Zając i Ula Dębska z planu nowego sezonu – WIDEO! – ZOBACZ TUTAJ!


17 myśli nt. „MATEUSZ BANASIUK W TAŃCU Z GWIAZDAMI!

  1. MATEUSZ JEST ZAJEBISTY JAKO ON SAM ALE RUWNIEZ JAKO RADEK Z PIERWSZEJ MILOSC BARDZO SIE CIESZE ZE BEDZIE W TANCU Z GWIAZDAMI BEDE MU KIBICOWAC I MAM WIELKA NADZIEJE ZE ON WYGRA TAK JAJ ANETA ZAJAC WYGRALA

  2. Po co oglądać skoro już wiadomo kto wygra? Jasne, że on, a napewno w głosowaniu sms-owym. Tak samo jak to było z jego koleżanką z planu.

  3. Skąd Wy bierzecie takie informacje na stronie głównej onetu pojawiła się dziś pełna lista uczestników 2 edycji „Twoja Twarz…” i nie ma tam ani Banasiuka ani Koterskiego jako uczestnika.Więc proponuje zaktualizowac informacje zanim cokolwiek wrzuci się na stronę jako „pewniak”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.